Mají vaše děti rády záhady? Zajímalo by je, jestli legendární zlověstné zvíře Čupakabra opravdu existuje? (Můžete znát také například z Akta X). Chtěly by vědět, jak vypadá tajný skatepark ukrytý v nitru džungle? Nebo se vydat na výlet
do podsvětí? Pokud zní odpověď na všechny otázky ANO, neměly by promeškat animovaný seriál Victor a Valentino. Je o dvou bratrech, kteří diváky vezmou na cestu za opravdovým dobrodružstvím. V městečku Monte Macabre, kde se děj seriálu odehrává, jsou totiž záhady na denním pořádku.

Od 25.1. vysílá Cartoon Network ve všedních dnech vždy v 15:50 nové díly seriálu Victor a Valentino.  

Tenhle seriál není jen zábavný, je přímo nadpřirozeně vtipný – a to nejen díky prankům, které kluci v převleku starobylých duchů a dalších příšer vymýšlejí.  

Victor a Valentino: seriál pro děti obestřený záhadami Aztéků, Olméků a Mayů 

Úspěšný seriál z dílny Cartoon Network je inspirován mytologií předkolumbovské kultury v oblasti Mezoameriky. Jak jej sám tvůrce Diego Molano označuje, je to dobrodružná komedie plná záhad a akčních prvků. 

Děj se odehrává v klidném fiktivním maloměstě zvaném Monte Macabre. Sem přijeli dva nevlastní bratři Victor a Valentino, rozdílní jako den a noc, na prázdniny za svou babičkou. Jako všechny ostatní děti se snaží zahnat nudu a hledají čím se zabavit. Během svých výprav zjistí, že Monte Macabre není lecjaké město, je to přímo město záhad! Podivný pes, kterého sledují, je dovede až do podsvětí, klopýtnutí v suterénu probudí kojotového ducha HueHue a dokonce i pouhé sledování filmu může přivézt ducha hlavní postavy zpět k životu. Každá epizoda seznámí diváky se záhadou inspirovanou mytologií Aztéků, Olméků a Majů. 

Zapojte se s námi do soutěže a vyhrajte dárkové balíčky od Cartoon Network, které jsou spojené se seriálem Victor a Valentino! Vybereme 5 z vás.

V balíčku najdete tyto krásné věcičky! 

1x Látkovou tašku s motivy seriálu Victor a Valentino,1x Kšiltovku s motivy seriálu Victor a Valentino, 1x Notýsek s motivy seriálu Victor a Valentino,1x klíčenku s motivy TV stanice Cartoon Network