Kolagen můžeme přijímat ve formě doplňku stravy Colafit. V každé dávce je obsažen šetrně zpracovaný čistý krystalický kolagen typu I. Colafit je oblíbený zejména pro jednoduché užívání v podobě malých pěnových kostiček. Každá kostka obsahuje 8 mg čistého lyofilizovaného kolagenu bez dalších přídavných látek a barviv. K pokrytí doporučené denní dávky postačí jedna kostička.

I z malé kostičky se může zrodit velký dárek

Vyhrajte v naší soutěži dárkové balení Colafitu na 5 měsíců užívání pro sebe nebo své blízké. Vybereme 3 výherce.

Doplňky stravy COLAFIT se vyrábí v několika baleních a formách, které vytvářejí ucelenou produktovou řadu:

  • Balení klasických kostiček Colafitu je možné doporučit dle očekávané délky užívání – od zkušebního balení 30 kostiček na 1 měsíc užívání až po balení 120 kostiček na měsíce 4.
  • Produktovou řadu rozšiřuje prémiové balení Colafitu s vitamínem C, který je důležitý pro normální tvorbu kolagenu.
  • Při zvýšené zátěži pohybového aparátu je vhodné užívat Colafit Extra Strong, jehož větší pěnové kostky obsahují nejen vyšší dávku čistého krystalického kolagenu, ale i vitamin D pro podporu správné funkce kostí a svalů a betakaroten dodávající kostičkám specifickou barvu.
  • Pro děti je určený Colafit Junior. Kostičky čistého kolagenu se oproti tradiční podobě liší upravenou dávkou kolagenu, přídavkem extraktu růže šípkové a jahodovou příchutí, která zachutná i kdejakému dospělému.
  • Doplňky stravy dokáže vhodně podpořit masážní krém Colafit Akut Pro. Je to kosmetický přípravek s kyselinou hyaluronovou a kolagenem doplněný o další aktivní látky.

 

„Doplňky stravy. COLAFIT AKUT PRO je kosmetický přípravek.“