Hořká čokoláda s rozinkami a rumovou příchutí – náš tip, tuto novinku musíte ochutnat!

Chcete zažít něco vzrušujícího? Pak ochutnejte tuto hořkou čokoládu s rozinkami a rumovou příchutí od společnosti Carla. Čeká vás zaručeně pirátský zážitek. Může být i tipem na dárek.Tabulka hořké čokolády s rozinkami a rumovou příchutí potěší každého milovníka kvalitní čokolády.

Pralinky Diana Premium
Balení čokoládových pralinek Diana Premium od značky Carla je jako stvořené pro každou milovnici čokolády! Každá pralinka má v sobě pražené lískové ořechy a lískooříškový krém, který se vám rozplyne na jazyku! To vše je zabalené v kvalitní, hořké čokoládě. Sbíhají se vám sliny? Pak je ochutnejte a dopřejte si ten požitek! Pokud dáváte přednost mléčné čokoládě, pak ochutnejte variantu pralinek s názvem Diana.

Laguna Premium Mořské plody, nejznámější pralinky v hořké variantě
V balení najdete pralinky ve tvaru mořských plodů s lískooříškovou náplní, z hořké čokolády a bílé čokolády. Můžete si je vybrat ve 3 různých balení.

Cherry višně v čokoládě
Určitě vás dostane harmonická chuť višní a jemného likéru. Pralinky v hořké čokoládě obsahují náplň s višní v alkoholu. V krásném balení potěší každou milovnici zajímavých chuťových kombinací čokolády.

Carla Cream
Jednoduše poctivá...Kakaooříšková pomazánka bez palmového tuku.

Také toužíte je všechny ochutnat?

Více najdete na Carlachocolate.com

Vyhrajte v naší soutěži balíček čokolády od značky Carla. Vybereme 5 výherců.