Kromě čerstvého masa a netradičních druhů masa obsahují nové pochoutky lesní ovoce a divoké bylinky, které mají pozitivní vliv na zdraví psa. Zlepšují trávení, mají antibakteriální účinky, slouží jako prevence vysokého cholesterolu, regulují obsah glukózy v krvi, posilují imunitu a zdraví mozku, zamezují zánětům, zlepšují zdraví dásní a ochraňují močový aparát. Ve složení nových pamlsků se nevyskytují žádná umělá barviva, chemické přísady ani cukr. 

K dostání jsou v deseti příchutích ve 200g baleních (pět poloměkkých a pět křupavých) - Kapr & Tymián, Kachna & Rozmarýn Jehně & Brusinky, Křepelka & Oregano, Makrela & Maliny, Pštros & Ostružiny, Losos & Borůvky, Sardinka & Divoký česnek, Pstruh & Kopr, Divočák & Šípek.

Nová řada Carnilove Fresh zahrnuje i granule, které obsahují unikátní druhy čerstvého masa. Granule tvoří 80 % masa, ve zbylých 20 % obsahu najdete lesní plody, zeleninu a bylinky. Čerstvé maso nejenže zvyšuje chutnost krmiva, ale posiluje i imunitu a zlepšuje kůži a srst psů. Kompletní krmivo Carnilove Fresh pro psy je dostupné ve třech nových recepturách – kapr s pstruhem, kuře s králíkem a pštros s jehněčím. Granule a pamlsky Carnilove Fresh jsou k dostání i ve variantách pro kočky.

Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 500 Kč složený z přírodních poloměkkých a křupavých pochoutek pro psy z nové řady Carnilove Fresh.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA (www.krmivo-brit.cz )