Pokud zdlouhavé usínání a opakované noční buzení trvá delší dobu, dokáže rodičům vzít veškeré zbytky energie i radost ze života.

Čím dříve se vám podaří odhalit a eliminovat příčinu narušeného usínání či spánku dítěte, tím dříve se vám podaří problém s usínáním vyřešit. A tím dříve se i vy, jakožto rodič, dočkáte kvalitního odpočinku, který tak moc potřebujete, abyste svému dítěti mohli věnovat maximální možnou péči.

Mnoha rodičům pomohlo, když vyzkoušeli aromaterapii či reflexní masáž chodidel, která vašemu malému miminku pomůže se uvolnit a před spánkem se příjemně uklidnit. Kromě toho můžete vyzkoušet i jiné „pomocníky“ například v podobě uklidňující relaxační hudby. Lékárník má možnost bez lékařského předpisu nabídnout některé bylinné preparáty, pro malé děti ve formě čajových směsí s obsahem meduňky, heřmánku, mateřídoušky, majoránky, kozlíku nebo mučenky. Příkladem takového doplňku stravy je Radepur baby - bylinný sirup pro snazší usínání a klidný spánek. Obsahuje extrakty z meduňky, heřmánku, majoránky a mateřídoušky, které navozují pocit uvolnění a relaxace.


Vyhrajte v naší soutěži bylinný sirup pro klidné spaní vašeho dítěte!