Člověk přemýšlí, kolik druhů vysavačů by si měl pořídit, aby všechna tato místa zvládl vysát rychle a bez námahy.

Rowenta myslí na to, jak vám usnadnit život: Přichází s novým bezdrátovým vysavačem s flexibilní násadou AIR FORCE FLEX 560 (RH947), který uklidí tam, kam se ostatní nedostanou.

Bezdrátový vysavač Air Force Flex dává vysokému výkonu v náročném terénu nový rozměr. Vyspělá technologie tohoto nového tyčového vysavače spočívá v geniálním a flexibilním tvaru, díky kterému se dostanete pod nízkým nábytkem až 5x dále, a v nepřekonatelném výkonu a snadné manipulaci, takže je s ním úklid úplná hračka!

Navíc nabízí vysoký sací výkon až 100 Airwattů, takže si můžete dopřát úklid bez omezení, vysát prach ze všech koutů a uklidit celou domácnost rychleji než kdy předtím.

Jedinečná hlavice s osvětlením LED, která odhalí všechen prach, a integrované kartáče uklidí každý centimetr vašeho domova od podlahy po strop: parkety, dlažbu, koberce i prostory pod nízkým nábytkem, a k tomu umožňuje dokonalou navigaci kolem choulostivého nábytku.

Líbí se vám tento vysavač? Pak neváhejte a zapojte se do soutěže, ve které jedna z vás vysavač AIR FORCE FLEX 560 (RH947) vyhraje!