Místo běžných příloh totiž můžete sáhnout po těch konjakových, které jsou pro snižování váhy nebo udržování štíhlé linie ideální. Chutnají skvěle a jsou také vhodné pro všechny, kdo se potýkají s intolerancemi na potraviny.

kon.jpg

Zázrak jménem konjak

Pokud vyrazíte do Asie, na konjakové přílohy určitě narazíte. Jedí se zde po staletí a místní si bez nich svůj život neumí představit. Rostlina konjak, z jejíž hlízy se tyto těstoviny vyrábějí, roste totiž právě zde. Konjak je bohatým zdrojem ceněné vlákniny glukomannan, která má příznivý vliv na lidské zdraví. Snižuje cholesterol a ovlivňuje vstřebávání tuků a cukrů v krvi.

Konjakové přílohy

Konjakové těstoviny Slim Pasta zařaďte do svého stravovacího plánu, pokud toužíte zhubnout či chcete jen odlehčit jídelníček a příloh se vzdát nechcete. „Vyřazení příloh z jídelníčku bývá jedno z nejčastějších opatření, ke kterému hubnoucí ženy sahají. Pokud jde hubnutí cestou úpravy stravování, tak se z dlouhodobého hlediska vynechávání příloh nevyplácí. Při jejich dlouhodobém vyřazení si tělo přivykne na nižší příjem a po jejich opětovném zahrnutí hrozí riziko jojo efektu. Konjakové přílohy jsou skvělým kompromisem. Pochutnáte si, aniž by to z pohledu energetické hodnoty a příjmu sacharidů bylo poznat,“ říká Monika Rychlovská Tělupilová, výživová poradkyně Slim Pasta.

Konjakové těstoviny obsahují pouhých 9 kcal na 100 gramů, což je o 94 % méně oproti běžným přílohám. Jsou bezlepkové, veganské, bez cukru, soli, přidaných barviv, vhodné pro vegany, vegetariány, celiaky, diabetiky a pro ty, kdo mají intoleranci na laktózu nebo trpí obezitou.

Ušetří vám čas

Konjakové přílohy nemusíte vařit, proto je jejich příprava velmi jednoduchá a rychlá. V nabídce najdete nudle, špagety, fettuccine, tagliatelle a oblíbenou rýži. K mání jsou také hotová jídla a nízkokalorické dresinky.

Soutezni-balicek-Slim-Pasta-v-hodnote-600-Kc.jpg

Vyhrajte v naší soutěži balíček produktů Slim Pasta v hodnotě 600 Kč. Vybereme 3 z vás.

606c2fa128ea5obrazek.png