Křupky pro děti již od 6. měsíce věku

Křupky bez přidané soli a dalších aditiv od značky REJ Víte, co jíte jsou určeny pro naše nejmenší děti, často si na nich pochutnají ale i dospělí. Křupky nejsou jen malou svačinkou, ale zabaví Vaše děti na cestách autem, v kočárku i doma. Kromě klasických křupek z kuřice nabízí pan Křupka i rýžové a pohankové. Novinkou jsou pohankové kroužky a mezi stále více oblíbené patří kukuřičné tyčky, které padnou přímo do malých dětských ručiček.

Křupky s lyofilizovaným ovocem pro větší děti

Pan Křupka ale myslí i na odrostlejší děti a jejich rodiče. Jahodové křupky jsou ty nejoblíbenější, ale co takové pomerančové nebo banánové s čokoládou? Na těch si pochutná opravdu každý a nemohou chybět na žádné dětské párty. Nesmíme zapomenout ani na barevné kuličky s mixem ovocných příchutí a na arašídové, které obsahují méně tuku a soli oproti podobným výrobkům na trhu.

Pan Křupka nabízí i zábavu pro děti

Navštivte tyto stránky, kde najdete pro Vaše děti soutěže, online pexeso, omalovánky ke stažení a můžete si zde objednat i plyšového pana Křupku. Ve výhodném balíčku dostanete s hebkým plyšákem také omalovánky a pastelky.

Zúčastněte se soutěže o balíček pan Křupky a další ceny!

Křupky REJ můžete zakoupit v HM Globus, Tesco, ve zdravých výživách nebo online supermarketech Rohlík.cz a Košík.cz. Kompletní sortiment české společnosti REJ objednávejte přímo na eshopu.

Zapojte se do naší soutěže o balíček pana Křupky (plyšák, omalovánky, pastelky, samolepky a všechny druhy křupek v celkové hodnotě 500 Kč) a vybereme 6 z vás!