64a3d38f1e88cfoto-PR1.jpg

Intimní čisticí olej pro citlivou pokožku

Intimní čisticí olej je skvělou volbou pro udržení čistoty a správné hygieny vašeho klína za každé situace. Ať už po sportovních aktivitách, kdy chcete odstranit pocit nečistoty a zároveň udržet intimní oblast suchou a v pohodlí nebo po sexu, kdy není sprcha okamžitě dostupná. Navíc, pokud se nacházíte na veřejných toaletách, olejíček je praktickým pomocníkem pro udržení intimního zdraví. Stačí nastříkat na toaletní papír či ubrousek a jemně otřít intimní partie. Je bezoplachový, vhodný pro každodenní péči.  Obsahuje Biolin P, který podporuje přirozenou mikroflóru a ochranu kůže. Za svěží vůní stojí citrusové esenciální oleje. Mezi další složky oleje patří kyselina mléčná, jojobový olej, kokosová voda, bavlníkový olej.

64a3d4274ceacfoto-soutez.jpg

Intimní mycí emulze pro citlivou pokožku

Mycí emulze obsahuje 100 % přírodních ingrediencí, které posilují přirozené prostředí intimních míst. Dává nejcitlivějším partiím ženy pocit čistoty a svěžesti během celého dne. Obsahuje přírodní Biolin P, který podporuje přirozenou mikroflóru kůže, BIO šípkový extrakt a především probiotika, která jsou příznivé mikroorganismy, které pomáhají udržovat zdravou rovnováhu bakterií v intimní oblasti. Podporují přirozenou ochrannou bariéru, což snižuje riziko vzniku infekcí a podráždění.

Bohaté složení:
+ BIOLIN P
+ KYSELINA MLÉČNÁ
+ KOKOSOVÁ VODA
+ JOJOBOVÝ A BAVLNÍKOVÝ OLEJ
+ EXTRAKT ZE ŠÍPKU

foto-soutez1-mesi.jpg
 
Použití:

  • Intimní čisticí olej pro citlivou pokožku: Před použitím olej vždy protřepejte a naneste jej na ubrousek či toaletní papír. Pečlivě zbavte pokožku nečistot. Je skvělý pro každodenní péči i osvěžení na cestách.
  • Intimní mycí emulze pro citlivou pokožku: Během sprchování či koupele vytvořte jemnou pěnu, naneste citlivě na intimní místa a potom důkladně opláchněte.
Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků intimní kosmetiky Onclé. V balíčku najdete Intimní čisticí olej pro citlivou pokožku a Intimní mycí emulzi pro citlivou pokožku. 

Clipboard01.jpg