Jak na přírodní bázi pomoci namáhaným kloubům u psů nebo kočet? Inspirujte sNaše země je rekordmanem v počtu chovaných psů a koček. Volně dostupné zdroje uvádí okolo dvou miliónů těchto mazlíčků v našich domovech, lze tedy odhadem říci, že s námi žije pes anebo kočka v každé druhé domácnosti. V některých případech se jedná o oba zástupce pod jednou střechou, ale výjimkou rozhodně není i vícero pejsků na jedné adrese.

Produkty PET HEALTH CARE jsou vyráběny českým výrobcem, který si stanovil uspokojovat požadavky náročných majitelů a chovatelů v oblasti péče o zdraví psů a vyhovět těm, kdo preferují v péči o mazlíčka přírodní látky a látky vlastní organismu. Dodržování velmi přísných nároků na kvalitu surovin a přesnost výrobních procesů jsou samozřejmostí.

Zapojte se do soutěže, ve které 3 z vás vyhrají balíček v hodnotě 977 Kč pro ucelenou péči o vaše čtyřnohé mazlíčky!

V balíčku se můžete těšit na:

Péče o klouby
Obsahuje 5 aktivních látek: glukosamin, chondroitin, MSM, kolagen a vitamin C. Zajišťuje komplexní péči o klouby a pohybový aparát psů. Obsažené látky jsou součástí kloubní chrupavky anebo stimulují její regeneraci, mají příznivý vliv na stavbu a výživu chrupavky, podporují elastické vlastnosti kloubní tekutiny a napomáhají při pohybových problémech psů.

Lola - šampon
Jemný antiparazitární šampon s dimetikonem a rozmarýnovým olejem pro péči o srst a kůži koček i psů. Avokádový a rakytníkový olej srst vyživují, chrání a působí antistaticky při česání dlouhé srsti. Po použití je srst hebká, lesklá a dobře se rozčesává. Šetrný, srst nebarví ani při dlouhodobém používání.

Péče o uši
Pro výplach a šetrnou péči zevního zvukovodu u psa a kočky. Odstraňuje nečistoty a nadměrný maz. Obsažený Tea Tree olej působí i proti původci svrabu.

Více inpsirace o péči pro vaše pejsky najdete na stránkách www.pethealthcare.cz