Vyhrajte balíček, ve kterém najdete rychleschnoucí ručník, čelenku z funkčního materiálu, termoláhev na pití nebo šikovný mobilní kelímek, který se vám vejde do kapsy.

OI000005-4-.jpg


Produkty, které potěší každého, kdo sportuje a běhá nám věnoval do soutěže hlavní partner běžeckého seriálu Běhej lesy, společnost Generali Investments.


V dubnu začal oblíbený běžecký závod Běhej lesy, kterého se pravidelně účastní i naše redakce. Těší nás, že se pandemická situace uklidnila a stejně jako v minulých letech můžeme běžet své oblíbené závody se vším všudy. Jedná se o seriál 8 závodů v přírodě, trasy jsou moc krásné a vedou z 80 % na měkkém nejčastěji lesním povrchu.


Pokud se na závody chystáte nebo se na ně ještě necítíte, ale máte rádi běh, který vám přináší radost, pak máme pro vás skvělou soutěž.

Nyní s námi můžete vyhrát balíček, ve kterém najdete rychleschnoucí ručník, čelenku z funkčního materiálu, láhev na pití nebo šikovný mobilní kelímek, který se vám vejde do kapsy. V soutěži je balíček pro 3 výherce.
 
Tyto praktické věci, které ocení každý, kdo je aktivní a má rád sport nám věnovala do soutěže společnost Generali Investments, hlavní partner závodu Běhej lesy.

Zajímavé informace o závodech a aktivitách partnera Generali Investments si můžete přečíst v našich článcích: