Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte 3 produlty lékárenské značky Skinexpert od Dr.Max.

2094123900.jpg

V balíčku najdete:

  • Skinexpert BY DR.MAX SOLAR Sun Cream Kids SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA a UVB zářením i pro tu nejzranitelnější dětskou pokožku. Vhodný do hor i k moři. Pokožka novorozenců a dětí je velmi jemná a extrémně citlivá na sluneční záření. Řada dětské kosmetiky Skinexpert BY DR.MAX SOLAR proto poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Kombinace fotostabilních UV filtrů pro ochranu před UVA a UVB zářením pomáhá spolu s látkami poskytujícími voděodolnost chránit pokožku dětí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Přípravky byly testovány na snášenlivost u dětí od narození (0+).
  • Skinexpert BY DR.MAX SOLAR Sun Oil SPF50 je vhodný i pro citlivou pokožku, které poskytuje vysokou ochranu před sluncem. Obsahuje fotostabilní UVB/UVA filtry. Sluneční ochrana s vitaminem E. SOLAR SUN OIL 50 SPF obsahuje fotostabilní filtry, které poskytují vysokou ochranu před UVB a UVA zářením. Směs přírodních tokoferolu – vitamin E odbourává volné radikály, které vznikají v pokožce jako důsledek pobytu na slunci a podporuje ochranu a přirozenou regeneraci pokožky. Díky rozprašovací se olej snadno aplikuje i na nepřístupná místa.
  • Skinexpert BY DR.MAX SOLAR After Sun je mléko po opalování s obsahem hydratačních a zvláčňujících látek. Zklidňuje pokožku a pomáhá prodloužit přirozené opálení. Delší pobyt na slunci muže způsobit podráždění pokožky, a to i v případě, že ji chráníte opalovacím přípravkem. Skinexpert BY DR.MAX SOLAR After Sun je mléko po opalování s obsahem hydratačních a zvláčňujících látek, extraktu z řasy Laminaria ochroleuca, panthenolu a vitaminu E. Pokožku vystavenou slunci, větru a písku zklidňuje, zjemňuje a vyhlazuje.