Onclé BIORGANIC potěší všechny ženy, které chtějí žít s pocitem, že pro sebe a svou pokožku dělají maximum. V harmonickém složení najdete vzácné přírodní oleje (BIO šípkový, bavlníkový či jojobový) a unikátní BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru pokožky. Spojením síly přírody a moderní vědy vznikly výrobky, které jsou přírodní, veganské a vhodné citlivou pokožku.
Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte balíček s produkty Onclé z řady Biorganic.

710223285.jpg

V balíčku najdete:

  • Mycí mléko pro citlivou pokožku -  Mycí mléko se 100% přírodním složením přináší pokožce tu nejšetrnější péči. Jemné mycí složky na přírodní bázi zajistí dokonalý pocit čistoty bez podráždění. Šetrně odstraňuje nečistoty, chrání ji před nepříznivými vlivy, hydratuje a zanechává ji hedvábně jemnou. Mycí mléko dokonale pečuje o pokožku a jemná vůně hýčká vaše smysly. Pro ještě větší hydrataci vyzkoušejte kombinaci mycího a tělového mléka. Jemné mycí mléko s BIO šípkovým extraktem zajistí dokonalou čistotu a šetrnou péči o pokožku celého těla. Podporuje přirozenou rovnováhu mikroflóry pokožky a účinně ji chrání před nepříznivými vlivy. 
  • Tělové mléko pro citlivou pokožku - Jemné tělové mléko se 100% přírodním složením dopřeje pokožce výjimečnou péči. Spolehlivě ji chrání před dehydratací a podporuje přirozenou rovnováhu mikroflóry pokožky. Přírodní arganový a švestkový olej se postarají o výživu a zjemnění vaší kůže. Pro ještě větší hydrataci vyzkoušejte kombinaci tělového a mycího mléka. Tělové mléko podporuje přirozenou strukturu pokožky. Díky obsahu Squalanu bude hydratovaná a zpevněná. Unikátní kombinace přírodních složek dopřeje pleti šetrnou péči a zanechá ji zdravou a krásnou. 
  • Hydratační mist na obličej  - Onclé Biorganic Hydratační mist na obličej osvěžuje, hydratuje, vyživuje, chrání a pěstí pokožku obličeje i krku. Péče je navíc obohacena o kyselinu hyaluronovou, která pomáhá zpomalit stárnutí pleti. To vše navíc s 99 % přírodních složek, díky kterým je péče vhodná i pro citlivou pokožku.