Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte balíček Nu Skin, který obsahuje:

 • Nu Skin 180°® Skin Mist
  Toner na obličej ve spreji

Nu Skin 180°® Skin Mist obsahuje di- a tri-peptidy z hydrolyzované rýžové bílkoviny a chrání před tvorbou vrásek a ztrátou pevnosti. Výtažek z hub čistí a napíná póry, zatímco exkluzivní uklidňující HMW komplex pokožku tiší a chrání. Přípravek Nu Skin 180° Skin Mist pomáhá navrátit pleti mladistvý vzhled.

 • 180°® Face Wash
  Čisticí emulze na obličej

Nu Skin 180°® Face Wash obsahuje 10procentní aktivní a účinný vitamín C, díky němuž je jedním z nejmimořádnějších dostupných čisticích gelů proti stárnutí.

 • Nu Skin 180°® Cell Renewal Fluid
  Jemné sérum proti stárnutí

Otočte běh času - bez dráždivých účinků. Nu Skin 180°® Cell Renewal Fluid obsahuje intenzivní 15 % koncentraci polyhydroxidové kyseliny (PHA) glukonolaktonu. Jemně a efektivně zrychluje obnovu buněk, poskytuje antioxidantní ochranu a zlepšuje hydrataci pokožky. Vyhlazuje strukturu pokožky a snižuje výskyt jemných linek a vrásek. Sójové isoflavony podporují tvorbu kožních bílkovin a brzdí enzymy, které je štěpí. Zlepšete svou pokožku s klinicky ověřeným produktem Nu Skin 180°® Cell Renewal Fluid.

 • Nu Skin 180°® UV Block Hydrator SPF 18
  Pleťový denní hydratační krém s SPF 18

Nu Skin 180° UV Block Hydrator SPF 18 pleť chrání před UVB paprsky, díky čemuž zabraňuje jejímu předčasnému fotostárnutí. Tento technologicky pokročilý hydratační ochranný krém, který obsahuje světlem aktivované fotoenzymy - DNA posilující enzymy získávané z mořského planktonu - zmírňuje vzhled známek poškození pleti slunečními paprsky, ke kterým došlo v minulosti, zatímco pleť chrání proti budoucímu poškození.

 • Nu Skin 180°® Night Complex
  Noční hydratační krém na obličej