Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte praktický balíček plný produktů, které využijete každý den.

NIVEA-FRESH-SENSATION-SPRAY-Antiperspirant-250-ml.jpg

V balíčku najdete:

  • Sprchový gel NIVEA Mood Detox - sprchový gel s jemnou vůní lotosových květů a mořské soli pro osvěžující pocit. Limitovaná edice.
  • Antiperspirant NIVEA Fresh Sensation - poskytuje 72hodinovou ochranu před potem a nepříjemným zápachem. Byl vytvořen na základě receptury INFINIFRESH, která aktivně bojuje proti bakteriím způsobujícím zápach. Antiperspirant neobsahuje ethylalkohol a jeho snášenlivost s pokožkou byla dermatologicky potvrzena.
    Antiperspirant, na který můžete spolehnout, s recepturou INFINIFRESH, která aktivně bojuje proti bakteriím způsobujícím zápach. Má svěží, dlouhotrvající vůni a dodává pleti pocit svěžesti, který vydrží po celý den. NIVEA, která působí ve více než 160 zemích, je jednou z největších a nejdůvěryhodnějších značek péče o pleť na světě s více než 140 lety zkušeností. Jako lídr na trhu v globálním průmyslu péče o pleť naši vědci intenzivně pracují na poskytování vysoce kvalitních, dermatologicky schválených produktů přizpůsobených různým typům pleti a potřebám.
  • Antiperspirant NIVEA Fresh Sensation MEN - Vyzkoušejte nový deodorant Fresh Sensation, NIVEA MEN ve spreji s největší svěžestí! Díky unikátní formuli INFINIFRESH poskytuje tento antiperspirant až 72 hodinovou ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. NIVEA MEN Fresh Sensation působí proti bakteriím, které způsobují nepříjemný zápach, a zanechává na vaší pokožce svěží a dlouhotrvající vůni. Neobsahuje etylalkohol a jeho kožní snášenlivost byla dermatologicky prokázána.