Baktolan balm 350ml regenerace rukou Bode

Vlastnosti přípravku:

main-orig.jpg*Baktolan® balm obsahuje pečující látky allantoin, bisabolol, panthenol a vitamin E. Je určen k péči o ruce a celé tělo, především pro vysoce namáhanou a citlivou pokožku.
*dodává pleti vyživující a obnovující látky
*podporuje regeneraci pleti
*stabilizuje přirozený kyselý ochranný povlak
*zmírňuje následky podráždění a spálenin
*viditelně pokožku zvláčňuje a udržuje ji pružnou
Baktolan® balm je emulze voda v oleji s obsahem vynikajících výživných složek. Účinné látky allantoin a panthenol způsobují zvláčnění a zvlhčení pokožky a podporují regeneraci buněk.
Bisabolol, přírodní látka z heřmánkového oleje, má zklidňující a protizánětlivé účinky. Vitamin E snižuje poškození pokožky způsobené volnými radikály, a proto zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky. Žádoucí mírně kyselá hodnota pH (5,5) udržuje přirozený kyselý ochranný povlak pokožky.

Použití:
Baktolan® balm nesnižuje účinnost následně provedené dezinfekce přípravky Sterillium®, Sterillium® classic pure, Sterillium® med a Sterillium® Virugard.

Baktolan - ochranný krém na ruce 100ml

baktolan-ochranny-krem-na-ruce-100ml-50098-b0.jpg
Baktolan® protect je obzvláště vhodný pro ochranu kůže, která je v častém kontaktu se zásadami, mýdly a s dezinfekci ruk, povrchů a nástrojů. Podporuje přirozenou ochrannou funkci zdravé kůže a pomáhá obnově popraskané a hrubé pokožce. Bez konzervačních látek. Bez silikonu.

Vyhrajte v naší soutěži jeden z pěti pečujících balíčků na ruce.