Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte balíček Mandlové květy od Kneipp.

masazni-olej-kneipp-mandlove-kvety-100ml.png

V balíčku najdete:

  • Balzám na rty s mandlovým olejem v ekologickém balení - Dopřejte svému úsměvu dotek přírody. Balzám Kneipp Mandle obohacený o mandlový olej a kandelilový vosk poskytuje rtům péči s efektem postupného vstřebávání pro dlouhodobý účinek. Zanechává je hydratované, vyživené a navíc je provoní jemnými tóny mandlí. Balzám vyniká nejen šetrným složení, ale také ekologickým obalem. Spodní část pouzdra tvoří recyklovaný korek, zatímco dárková krabičce je vyrobena z travního kartonu.
  • Tělový olej Mandlové květy - Intenzivně pečující tělový olej posiluje přirozenou ochranu pokožky, zlepšuje její pružnost a chrání ji před škodlivými okolními vlivy. Po použití je pokožka hebká a vláčná. Obsahuje vysoce kvalitní mandlový olej, který velmi dobře snáší i citlivá pokožka. Suché pokožce olej dodá potřebnou hydrataci a citlivou pokožku šetrně zklidní. Speciální péče Kneipp je vyvinutá ve spolupráci s dermatology, zmírňuje pocit napětí, předchází podráždění pokožky a vrací jí do optimálního stavu. Zlepšení uvidíte okamžitě, podle výsledků testů se hydratace pokožky již po prvním použití v průměru zvýšila o celých 32 %.
  • Krém na ruce Mandlové květy - Pečující krém na ruce Kneipp® Mandlové květy intenzivně regeneruje vaše ruce a dlouhodobě je chrání před vysoušením. Poskytuje pokožce ochranu před škodlivými vlivy okolí a stárnutí. Rychle se vstřebává, nezanechává mastné stopy a vrací kůži přirozenou hebkost. Obsahuje kvalitní mandlový olej, který je vhodný i pro citlivou pokožkou. Mandlový olej doplňuje účinná kombinace vitaminů A a E, bambuckého másla a zklidňujícího Pathenolu.