Vatové výrobky Linteo

Péče o pleť a tělo patří k našim každodenním činnostem, proto je pro nás kvalita našich vatových produktů velice důležitá. Naše výrobky zjednodušují a zpříjemňují běžný život a jsou jeho neodmyslitelnou součástí. Kvalita je pravidelně kontrolována, abychom Vám mohli zajistit tu maximální péči. Položky jsou vyráběny s ohledem na vaše bezpečí. Proto je také materiál, který se při výrobě používá, ze stoprocentní bavlny.

Odličovací vatové tampony či polštářky Linteo a Linteo Premium - abyste dosáhli kvalitního odlíčení vaší pleti, je zapotřebí používat i kvalitní odličovací polštářky. Nabízíme několik variant těchto produktů, které jsou vyrobeny ze stoprocentní přírodní bavlny, která poskytuje maximální pevnost, savost a jemnost. Biodegradable.

Odličovací polštářky Linteo jsou nabízeny ve dvou velikostech balení po 100 a 120 kusech. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny. 

Vatové tyčinky Linteo - jsou vhodné pro každodenní hygienu. Stoprocentní bavlna a pevný návin zaručují bezpečný způsob používání. Nyní navíc s papírovým středem, který je přívětivější pro životní prostředí.

Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.V nabídce Box - 100, 200 ks, sáček - 80, 160 ks.

Vyhrajte v naší soutěži jeden ze tří balíčku v hodnotě 350 Kč.