Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte balíček lázeňské kosmetiky Therme Love.

krem-se-sirou-new-1.jpg

V balíčku najdete:

  • Sirné mýdlo  - obsahuje termální vodu z lázní Velké Losiny z přírodního léčivého pramene a 6% síry. Obsažená síra má výborné antibakteriální účinky, snižuje svědivé projevy kožních obtíží a zklidňuje pokožku.
  • Unikátní sirná termální voda - z lázní Velké Losiny z přírodního léčivého pramene k péči o normální i problematickou pleť. Je vhodná při léčbě lupénky, ekzémů, akné a dalších kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku. Přirozeně hydratuje a osvěžuje.
  • Krém - obsahuje sirnou termální vodu z lázní Velké Losiny a 3% síry. Napomáhá udržovat přirozenou hydrataci a rovnováhu pokožky, obnovuje Natural Moisturising Factor. Kre´m obsahující sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velke´ Losiny a 3% síry. Unikátní kombinace použitých ingrediencí napomáhá udržovat přirozenou hydrataci a rovnováhu pokožky, obnovuje Natural Moisturising Faktor. Krém je obohacen o ureu a geránium, které má zklidňující účinky a reguluje tvorbu kožního mazu. Osvedčuje se v kosmetické péči také o pokozˇku se sklonem k akne´, lupe´nce, ekze´mu°m a jiny´m kozˇni´m problémům.

Termální voda z lázní Velké Losiny - řadí se mezi nejkvalitnější sirné vody v České republice. Obsahuje velké množství minerálů jako je vápník, draslík, sodík, křemík, železo, fluor a také velký obsah sirných sloučenin. Je velmi cenným typem léčivé vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36°C. Velmi se osvědčila při léčbě kožních problémů jako je lupénka, atopický ekzém a nejrůznějších chronických kožních onemocnění. Ve Velkých Losinách se používá také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění, včetně pooperačních rehabilitací.

Síra - upravuje tvorbu kožního mazu a pomáhá organismu vzdorovat bakteriím, chrání před toxiny, negativními vlivy záření a znečištění, čímž zpomaluje proces stárnutí. Podporuje tvorbu kolagenu a kreatinu – dvou velice důležitých látek pro lidskou pokožku. Pozitivním způsobem ovlivňuje pokožku postiženou akné, lupénkou a ekzémy. Napomáhá při nejrůznějších onemocněních kůže.