Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte balíček GOOD NIGHT od Kneipp.

sul-do-koupele-kneipp-good-night-500g.png

V balíčku najdete:

  • Pěna do koupele Good Night - Kvalitní spánek je alfou a omegou úspěšného dne. Pěna do koupele Kneipp® Good Night s přírodními éterickými oleji ze švýcarské borovice a indického santalového dřeva promění vaši koupelnu v prostor pro relaxaci a odpočinek. Po uvolňující koupeli v modře zabarvené vodě s příjemnou dřevitou vůní budete do postele odcházet příjemně unavení, snáze usnete a ráno se probudíte krásně svěží. Pěna do koupele Kneipp® obsahuje pouze rostlinné složky, a je tedy vhodná i pro vegany.
  • Sůl do koupele Good Night - K lepšímu spánku vám pomůže krátká večerní koupel. Sůl do koupele Good Night obsahuje tu nejčistší přírodní sůl z termálního pramene a rostlinné i éterické oleje. Uvolní svaly i mysl a zároveň dodá důležité minerály. Koupelnu naplní vůně švýcarské borovice a indického santalového dřeva. Obě tyto dřeviny dokáží snížit krevní tlak a zmírňovat stres či napětí. Po koupeli se vám tak bude usínat mnohem snadněji.
  • Tělový olej Good Night - Prodlužte si večerní chvilku v koupelně ještě o pár minut a dopřejte si trochu hýčkání. Tělový olej Good Night s vysokým podílem přírodních olejů uzamkne v pokožce vlhkost, zklidní případné podráždění a nádherně ji vyživí. Dřevitá vůně švýcarské borovice a indického santalového dřeva má výrazné uvolňující účinky. Pomůže vám zapomenout na všechny starosti končícího dne a bude se vám tak lépe usínat.