Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte balíček DERMA SKIN CLEAR od značky NIVEA.

254887194.jpg

V balíčku najdete:

  • ČISTICÍ PLEŤOVÁ VODA DERMA SKIN CLEAR - Zařaďte do své kosmetické rutiny pečující pleťovou vodu s nedostižnou dvojkou ve složení: kyselinou salicylovou a niacinamidem. Společně s dalšími produkty z řady DERMA SKIN CLEAR podporuje boj proti černým tečkám i pupínkům a podporuje zdravý vzhled vaší pokožky. Pleť je viditelně jasnější už za 7 dní! Navíc pomáhá redukovat přebytečný kožní maz a zároveň pleť hydratuje. Veganské složení je šetrné k pleti a obnovuje její rovnováhu, přičemž neucpává póry, takže si můžete dlouhodobě užívat svěžího a čistého vzhledu opečovávané. Lahev je vyrobena z 98 % z recyklovaných plastů. Jděte do toho: NIVEA Čisticí pleťová voda DERMA SKIN CLEAR.
  • NOČNÍ EXFOLIÁTOR DERMA SKIN CLEAR - Jak dobře si čistíte svou pleť? Vhodná exfoliace dokáže s problematickou pletí udělat divy. Noční exfoliátor viditelně redukuje pupínky, černé tečky a další nedokonalosti pleti. Navíc zabraňuje jejich opětovnému výskytu a aktivuje proces obnovy pleti. Za tímto účinkem stojí složení, které kombinuje benefity AHA a BHA kyselin s niacinamidem, díky němuž je pleť viditelně čistší a hladší již po 7 dnech. 
  • ČISTICÍ PLEŤOVÝ GEL DERMA SKIN CLEAR - Pravidelné čištění je základem zdravé pleti bez pupínků. I když nenosíte make-up, na obličej se vám každý den nachytá spousta nečistot či bakterií z okolního prostředí. Spolu s potem, přebytečným kožním mazem a odumřelými kožními buňkami pak tvoří živnou půdu pro pupínky. Čisticí pleťový gel efektivně vyčistí pleť i hluboké póry a zamezí tvorbě nových pupínků s pomocí kyseliny salicylové a niacinamidu. Veganské složení je šetrné k pleti a lahvička, z 98 % vyrobená z recyklovaných materiálů, i k životnímu prostředí. Hezčí a čistější pleť můžete mít už za 7 dní: NIVEA Čisticí pleťový gel DERMA SKIN CLEAR.