Zapojte se do naší redakční soutěže a vyhrajte velký kosmetický balíček značky NIVEA

Co v balíčku najdete?

Antiperspirant NIVEA Fresh Sensation poskytuje 72hodinovou ochranu před potem a nepříjemným zápachem. Byl vytvořen na základě receptury INFINIFRESH, která aktivně bojuje proti bakteriím způsobujícím zápach. Antiperspirant neobsahuje ethylalkohol a jeho snášenlivost s pokožkou byla dermatologicky potvrzena.

Nivea Men Fresh Sensation antiperspirant ve spreji, který rychle schne na pokožce a zároveň poskytuje spolehlivou ochranu po dobu 72 hodin. Tajemství spočívá v unikátním složení NIVEA INFINIFRESH. Díky své antibakteriální síle nejen maskuje zápach, ale účinně eliminuje bakterie dříve, než se nepříjemný odér objeví.

Clipboard01.jpg

Labello Hyaluron Rosé Hydratační balzám na rty pečuje o vaše rty a zvýrazňuje jejich přirozenou barvu. Vaše rty budou hydratované a hodnotně vyživené. 99 % ingrediencí je přírodního původu.

Clipboard02.jpg

NIVEA Tělové mléko Zen Vibes (250 ml) uklidňuje smysly vůní Mandlového květu a vanilky. Poskytuje 48hodinovou intenzivní hydrataci, aniž by zanechal pocit mastného filmu. Balzám okamžitě vstřebává a dodává vaší pokožce zdravý vzhled a pocit hladkosti a zanechává na ní smyslnou vůni mandlí a vanilky. 

Clipboard03.jpg