Léto pravidelně dělí lidi na dva tábory – jedni dovolenou, hezké počasí a dostatek čerstvého ovoce a zeleniny berou jako impuls k úpravě svého životního stylu a pouštějí se do intenzivnějšího sportování a zdravějšího jídelníčku, druzí to mají naopak – odpočívají a mlsají více, než po zbytek roku. Ano, a pak je tu ještě třetí tábor těch, kteří se chovají stejně, jako kdykoliv jindy v průběhu roku. Jak jste na tom vy?

Pokud patříte mezi ty, kteří zdravému životnímu stylu příliš neholdují, zkuste nad ním trochu popřemýšlet - zdravý životní styl má vliv na naši psychickou i fyzickou kondici a vyvážená, bohatá a zdravá strava a dostatek pohybu je něco, za co vám bude vaše tělo vděčné. A ne, A vděčný může být i váš rozpočet – věděli jste, že díky němu můžete například na životním a úrazovém pojištění ušetřit až 37 procent? A ne, zdravý životní styl není o pojídání „zrní a trávy“ a mučení těla v tělocvičně, je primárně o zodpovědném přístupu k sobě a svému tělu.


Dobrá kondice a zdravý životní styl snižují pravděpodobnost výskytu celé řady zdravotních problémů, což ví i pojišťovna MetLife. V případě, že nekouříte, pravidelně absolvujete preventivní prohlídky u svého praktického lékaře a gynekologa (ženy) či urologa (muži) a máte méně rizikové zaměstnání, můžete získat slevu na rizikové pojistné v řádu několika desítek procent. Více o nabídce produktů a programu slev pojišťovny MetLife najdete na www.metlife.cz

Soutěžte s námi a vyhrajte jeden ze tří sportovních balíčků od MetLife! Těšit se můžete na sportovní tašku do fitka či na víkendové výlety, barevné osušky, sportovní sluchátka, balzámy na rty či praktické pilníky.