Takové podráždění může pěkně potrápit každého z nás. Proto by domácí lékárnička nebo kosmetická taštička, kterou si balíte na dovolenou, měla obsahovat produkty vhodné pro celou rodinu, které uleví od zarudnutí a podráždění a chrání pokožku před agresivními vnějšími vlivy.

Tyto požadavky splňují Reparační krém Dermalibour+ a Ochranný krém Dermalibour+ Barrier od francouzské dermokosmetické značky A-derma, která již více než 30 let pečuje o křehkou pokožku dětí i dospělých. Všechny přípravky A-derma obsahují jedinečnou aktivní látku rostlinného původu, extrakt z BIO výhonků ovsa Rhealba®, který byl vybrán pro své zklidňující a obnovující účinky.

A-DERMA Dermalibour+ Reparační krém pečuje o pokožku při zarudnutí, pnutí nebo olupování. Můžete jej použít i na opruzeniny nebo podráždění v okolí úst nebo na rukách. Oceníte jej i na drobná poranění a odřeniny nebo na štípance od hmyzu.

A-DERMA Dermalibour+ Barrier Ochranný krém posiluje přirozenou kožní bariéru a pomáhá chránit podrážděnou pokožku vystavenou vlivům podnebí, vody (slané i chlorované), mechanickému poškozování (odírání, tření), dráždivým kovům nebo chemickým vlivům (čisticí prostředky v domácnosti). Extrakt z výhonků ovsa Rhealba® zklidňuje křehkou pokožku a komplex mědi a zinku zabraňuje množení bakterií. Je vysoce voděodolný, odolá až 5 koupelím (včetně mořské a chlorované vody). Krém je vhodný i pro kůži se sklonem k atopii, má příjemnou nelepivou texturu.

Přípravky značky A-DERMA jsou k dostání v lékárnách.

Více informací naleznete zde.

Tak se zapojte do naší soutěže a vyhrajte balíček A-DERMA. Vybereme 3 z vás!