Smějeme se s nimi, soucítíme, když je osud zkouší, a občas se divíme, nakolik nám připomínají naši vlastní rodinu. Které z televizních rodinek tedy stojí za to dát šanci?
Žhavým adeptem na titul nejšílenější rodiny je dozajista americký animovaný seriál Rick a Morty. Pořad, jehož středobodem je na první pohled dysfunkční, avšak milující rodina, vypráví o každodenních situacích a problémech s humorem sobě vlastním, navíc okořeněných trochou mezihvězdného cestování.
Rick-a-Morty-s2-5-.jpg
Seriál se točí okolo neurotického strýčka Ricka, jehož neduživá povaha ve spojení s láskou k alkoholu způsobila, že se mu ostatní členové rodiny straní - s výjimkou jeho synovce Mortyho. S ním se Rick, povoláním sílený vědec, vydává na výpravy napříč časem i prostorem. Jenže nebezpečí, která na takových cestách číhají, dělají vrásky Mortyho matce Beth. Přidejte popularitou posedlou sedmnáctiletou dceru, tatínka milujícího svůj klid a problémy můžou začít. 
Animovaný seriál inspirovaný klasikou ze sedmdesátých let s názvem Zpátky do budoucnosti si fanoušky získal svým osobitým humorem a neotřelým vyprávěním.
 
Nenechte si ujít Ricka a Mortyho spolu s vašimi dalšími oblíbenými seriály na Prima Comedy Central.
 
Milovníci seriálu mají nyní navíc možnost soutěžit o balíčky s vinylovými postavičkami Ricka a Mortyho. Stačí se jen zapojit do naší soutěže a 3 z vás se mohou těšit na svou výhru.

ricky780.jpg