V rámci našeho testování praček jsme pro vás připravili soutěž o pračku Whirlpool FreshCare+  FWSF61253W EU. Jelikož se pračka osvědčila jak v redakčním, tak čtenářském testu, chceme se s vámi o tuto testovací pračku podělit (pozn.: pračka prošla testy, tudíž není úplně nová).

image.png

Whirlpool FreshCare+  FWSF61253W EU
Hloubka pračky 45 cm, pro 6 kg prádla, technologie 6. smysl s cyklem FreshCare+, 12 programů včetně rychlého 30minutového praní a funkce 15 °C pro praní ve „studené vodě”, se stejným výsledkem, jako byste prali na 40 °C,  rychlost otáček za minutu 1200,  třída A+++, displej se zobrazením průběhu praní. Cena 7 990,- Kč (vhodná pro domácnost single, pár, pro domácnost, která nemá dostatečný prostor pro pračku – je pouze 45 cm hluboká).

Funkce FreshCare+: Stane se vám někdy, že nevyndáte prádlo z pračky hned jak je vyprané? Nebo dokonce vám v pračce leží vyprané několik hodin, než jej dáte do sušičky nebo ho pověsíte? Připadá vám pak, že vyprané prádlo není už tak svěží jako hned po vyprání, a po usušení je zmuchlané a tvrdé na omak? Pračky s funkcí FreshCare+ mají tento problém vychytaný - prádlo je provzdušňováno šetrným oboustranným otáčením bubnu a efektivní párou, vstřikovanou speciálními tryskami až 6 hodin po skončení pracího cyklu. 

Zapojte se do naší redakční soutěže a vyhrajte krásnou a výkonnou pračku Whirlpool!

Pokud chcete vyhrát pračku Whirlpool, musíte splnit tyto úkoly:
-          odehrát hru „Šibenice“ na téma PRANÍ
-          odpovědět správně na zadané soutěžní otázky
-          soutěžním úkolem kromě odpovědí na soutěžní otázky je odehrání celé hry „Šibenice“ na téma praní
-          najdete ji na této stránce //zena-in.cz/hry/sibenice  - ve výběru témat najdete PRANÍ
-          k tomu, abyste mohl Jak hrát hru Šibenice musíte být zaregistrovaní a přihlášení.
 
Jak hrát hru „Šibenice“?

Přečtete si pečlivě pravidla:
-          jedna hra má 10 kol a symbol či splnění úkolu získáte až po úspěšném dohrání všech 10 kol (uhodnutí 10 slov, nebo slovních spojení)
-          v jednom kole smíte udělat 9 chyb, desátá vás „oběsí“ tudíž vypadáváte a musíte začít novou hru znovu od 1 kola
-          v šibenici používejte také mezerník pro odpojení dvouslovných názvů
-          hru najdete na této stránce //zena-in.cz/hry/sibenice - je jen pro registrované!

5addc92b403e2image.png