Design market v rámci PVMD představí tvůrce z jižních Čech i z celé republiky. Vstup na něj je zdarma. Návštěvníci si mohou přijít prohlédnout, osahat, očichat a nebo nakoupit to nejlepší, co se u nás vyrábí. Samozřejmostí je také bohatá gastro zóna v čele s dobrotami od sdružení Jíme Jih.

Sobotní módní přehlídka představí jak přední české designéry v čele s Josefínou Bakošovou nebo Lay Sedlákovou, tak mladé a dynamické značky jako ručně šitou koženou obuv Vasky, spodní prádlo Paon, kožené zboží Bagind nebo kabelky Folbeur. Na mole se v trochu netradičních rolích představí herečka a režisérka Petra Nesvačilová, herečky Natálie Halouzková a Kateřina Pechová nebo blogerka Lucie van Koten.

O co v této soutěži soutěžíme:

1. cena šaty značky nanoSPACE by LADA -  Elegant Eagle v hodnotě 5299 Kč (Šaty nanoSPACE by LADA jsou univerzální velikost) Designové šaty z příjemného z antibakteriálního materiálu s UV filtrem v designu od české návrhářky Lady Vyvialové. Šaty jsou variabilní a lze je zavázat až na 11 způsobů. Více informací na Oblečení a móda se stříbrem | nanoSPACE

sat.jpg

2. cena Ecstatic - bhútánský pásek, cena 890 Kč - Tradičně se pásek zavazuje pevně tak, aby držel dámskou kiru (sukni z několika metrů látky). Pásky jsou výjimečně pevné a vydrží dlouhá léta. Na rozdíl od tradiční bhútánského vázání pásku vám nabízíme výrazně praktičtější variantu pro moderní evropskou ženu - k pásku jsme přidaly dvě krásné barevné stuhy, které vám nejen dovolí dokonale přizpůsobit pásek svému pasu, ale i vytvořit vzadu krásnou mašli. Pásek můžete také zavázat vepředu, čímž vytvoříte dojem ve stylu kimona. Více na www.ecstatic.cz.

pas.jpg

3. cena Jamie Colection - 2 x tričko, cena jednoho je 890 Kč - Je česká značka, která nabízí ručně šité převážně volnočasové oblečení z kvalitních materiálů jako je bavlna nebo bavlna s elastanem. Výherkyně si vybere velikost.  Více na www.jamiecollection.cz.

tri.jpg

4. cena dvě volné vstupenky na přehlídku, každá v hodnotě 280 Kč - Módní přehlídka ~ Písecký víkend módy a designu – program a vstupenky online | Centrum kultury města Písek

PROGRAM PVMD

Design market:

  • 25. 9. 2021 – od 10:00 do 18:00 – prostor Palackého sadů, vstup zdarma
  • 26. 9. 2021 – od 10:00 do 17:00 – prostor Palackého sadů, vstup zdarma

Módní přehlídka:

25. 9. 2021 od 19:30 v Divadle Fráni Šrámka, vstupné 280 Kč v předprodeji na www.centrumkultury.cz, 350 Kč na místě