Někdo si rád čokoládu vychutná sám, jiný se o ni s radostí podělí s přáteli. A každý upřednostňuje jinou příchuť. Co s tím?

Milka pro vás připravila novinku Milka Moments  v podobě pralinek z té nejjemnější čokolády z alpského mléka. Podle aktuální nálady můžete sáhnout pro jednu z pěti nejoblíbenějších příchutí tabulkových čokolád Milka – plně čokoládovou pralinku, čokoládovou pralinku plněnou celým lískovým oříškem, s náplní Oreo, mandlovým karamelem nebo karamelem s oříškem. Pro ty, co mají jasno a upřednostňují konkrétní příchuť, je k dispozici i jednodruhové balení Milka Moments.

Malá elegantní a typicky fialová krabička ukrývá jedenáct pralinek, což je tak akorát pro mlsání o samotě nebo v kruhu nejbližších.

Jak si vychutnáváte čokoládové pralinky? S kým se rádi o takový dárek podělíte? Komu uděláte čokoládovými pralinkami vždy radost?

Napište nám jednoduchý příběh, jak byste si pralinky Milka Moments užili, ideálně s kým, komu rádi uděláte radost a vyhrajte krásné a chutné balíčky s Milka Moments!

Balíček vyhraje 10 z vás. Vítězné příběhy uveřejníme ve článku.

V balíčku se můžete těšit na:

  • Taška Milka
  • Polštářek Milka
  • 3x pralinky Milka Moments