Právě takovou dokonalou pomocnici teď můžete vyhrát! Zapojte se do naší soutěže a získejte luxusní a také nejtišší pračku na trhu z nové prémiové řady Supreme Silence, a sice Whirlpool W6X W845WB EE.

Spolu s dokonalou péčí o každodenní prádlo i výjimečné kousky z vašeho šatníku získáte navrch i svobodu. S unikátní funkcí FreshCare+ už totiž nemusíte řídit svůj život podle prádla, ale klidně můžete měnit své plány. Díky síle páry zůstane svěží, nezmačkané a bez bakterií až šest hodin po skončení praní nebo sušení, dokud ho nebudete moct pověsit nebo dát do sušičky.

obrazek.png

Chcete vědět víc?

Pračka Whirlpool W6X W845WB EE s velkou kapacitou 8 kg patří k tomu nejlepšímu, co můžete mít. Skvěle poslouží i ve velkých rodinách nebo tam, kde je potřeba prát i velké textilie, jako třeba lůžkoviny, deky nebo pelíšek domácího mazlíčka.
Úsporná inteligentní technologie 6. SMYSL
Má inteligentní technologii 6. SMYSL, která rozpozná pomocí senzorů množství vloženého špinavého prádla a s ohledem na zvolený typ tkaniny sama upraví prací cyklus tak, aby byl výsledek dokonalý s minimální spotřebou vody, s úsporou až 45 % energie a v co nejkratším čase. A to i tehdy, když není pračka úplně naplněná. Šetří tedy vaši peněženku i čas.

Tichý přímo poháněný ZenMotor
Patří k vůbec nejtišším na trhu. Využívá nejpokročilejší přímo poháněný bezkartáčový ZenMotor, který přímo otáčí bubnem – výsledkem je méně vibrací, hluku i nepříjemných zvuků při praní i odstřeďování. Vertikální i horizontální vibrace navíc v maximální míře pohlcují speciálně navržené boční panely. A dokonce ani zásuvka na praní nevydává žádné nepříjemné zvuky, protože je vybavena tichým posuvem s mechanismem Push To Open. Když potřebujete prát v noci, stačí zvolit speciální extra tichý program a nemusíte mít obavy, že vzbudíte děti nebo sousedy. Pračka dosahuje i při odstřeďování naprosto rekordní hlučnosti 65 dB a řadí se do výjimečné třídy A.

632c1c26735d1obrazek.pngWaterSave pro další úsporu vody
Funkce WaterSave zase šetří při každém pracím cyklu vodu. Využívá systém sprchování, při němž se mnohem účinněji rozpustí prací prostředek a prádlo se dokonaleji vymáchá i v menším množství vody.632c1c4014eaeobrazek.pngAutoDose pro úsporu detergentu
Šetřit pomáhá i systém automatického dávkování detergentu, který vydrží až pro 26 pracích cyklů. Při každém praní pomáhá ušetřit až 30 % pracího prostředku.Tři parní technologie pro maximální hygienu a svěžest prádla
Pračka Whirlpool W6X W845WB EE využívá sílu páry dokonce třemi způsoby.
 
Funkce Steam Hygiene odstraní i bez chemie pomocí páry v závěru pracího cyklu až 99,9 % bakterií, a jde použít i při praní na nízkou teplotu. Jde vlastně o sanitaci prádla, u kterého potřebujete mít jistotu, že neobsahuje bakterie, plísně, kvasinky apod. Třeba u kojeneckého oblečení, spodního prádla, povlečení a prostěradel.
 
Funkce Steam Refresh je určená pro osvěžení suchého prádla párou. Krátce nošené nebo dlouho uložené oblečení zbaví během 20 minut nepříjemných pachů, nadýchá ho a zbaví pokrčení – na rozdíl od tradičního praní na to stačí pouhé dvě sklenice vody.
 
632c1ca120572obrazek.pngBlahodárné účinky páry využívá i unikátní funkce FreshCare+, která se postará, aby vyprané prádlo, které čeká vyprané v bubnu, zůstalo voňavé, měkké, nezmačkané a bez škodlivin. A to až šest hodin po doprání. Díky této praktické funkci si můžete jít klidně zaběhat nebo sledovat film. Funkci totiž můžete zapnout před praním i kdykoliv během praní a také ji můžete kdykoliv zrušit. Funkce FreshCare+ je skvělá i tím, že brání šíření mikroorganismů i rozkladným procesům, které typicky provázejí prádlo dlouho nehybně ležící v uzavřeném vlhkém prostředí.
 
Intuitivní ovládání

632c1ccca9c8aobrazek.pngPračka Whirlpool W6X W845WB je vybavená celou řadou programů, včetně velmi krátkého půlhodinového. Ale také celou řadou speciálních programů jako pro praní hedvábí, vlny, jemného prádla či ložního povlečení. Nebo úsporný Eco program. Začátek praní můžete podle potřeby odložit, o průběhu praní i zbytkovém čase vás bude informovat ukazatel. Pračka se ovládá intuitivně, vše vidíte na velkém LCD displeji. Patří do velmi úsporné energetické třídy B podle nového systému štítků.

Doporučená cena je 17 990 Kč. Rozměry: výška 84.5 cm, šířka 59.9 cm, hloubka 60.7 cm.

www.whirlpool.cz
632c1db911053obrazek.png