Novinka roku 2020, volně stojící pračka Whirlpool FFD 9448 BCV EE v nejvyšší energetické třídě A+++, pojme 9 kg prádla. Díky senzorové technologii 6. SMYSL přizpůsobuje a ovládá teplotu, množství vody a výkon motoru konkrétní náplni pračky, a to i tehdy, když máte prádla méně. Zaručuje tak nastavení pracího cyklu přímo na míru vašemu prádlu. Nejenže prádlo dokonale vypere, ale současně také šetří vaši peněženku, protože snižuje spotřebu vody, energie a času.

Pračka má vedle řady programů pro běžné praní prádla i speciální program pro praní přikrývek či prošívaných bund, rychlé 30minutové praní a další programy pro choulostivé prádlo nebo sportovní oděv.

Pračka disponuje unikátní provzdušňovací funkcí FreshCare+, která využívá sílu páry a specifickou obousměrnou rotaci bubnu po skončení pracího cyklu. Důkladně tak provzdušňuje vyprané prádlo, a to až 6 hodin po doprání, dokud prádlo nebudete moci vyjmout z bubnu.

Tato funkce pomáhá udržet prádlo voňavé, nezmačkané a měkké a předchází tvorbě bakterií a pachu v pračce. Můžete ji zapnout před začátkem praní nebo v jeho průběhu, když víte, že nebudete moci být u pračky v době, kdy dopere. Můžete ji také kdykoliv vypnout.

Skvělý je i program pro osvěžování suchého krátce nošeného prádla párou, když je potřebujete zbavit nepříjemných pachů, například z cigaretového kouře nebo smažených pokrmů.

Sílu páry využívá i další skvělá funkce, a to „sanitace párou“. Při zvolení této volitelné funkce dojde u příslušného programu ke zvýšení účinnosti praní prostřednictvím tvorby páry, která během cyklu odstraní i případné bakterie přítomné ve vláknech a zároveň vlákna chrání. Zbavíte se tak nebezpečných bakterií a alergenů a vaše prádlo zůstane v perfektní kondici.

Funkce Clean+ se zase postará o odstranění skvrn a nečistot podle míry znečištění prádla. Umožňuje nastavit tři typy praní – Intenzivní, Denní a Rychlé.
Technologie SoftMove zajistí prádlu šetrnou péči – pračka totiž využívá díky pokročilému typu invertorového motoru šest speciálních typů pohybu bubnu podle konkrétního druhu tkaniny, a to v každé fázi pracího procesu: od počátečního napouštění vody až po závěrečné odstřeďování. Bez obav tak můžete prát tvrdé džíny i jemné hedvábí. Výsledek bude vždy dokonalý.

Pračka má tichý invertorový motor, na který se po registraci vztahuje prodloužená 10letá záruka. Má velký LCD displej v českém jazyce. Rychlost odstřeďování je až 1400 otáček/minutu.
Rozměry pračky jsou: výška 845 mm, šířka 595 mm, hloubka 630 mm.

Doporučená cena pračky je 12 990 Kč vč. DPH.

Více najdete na Freshcare.cz

Vyhrajte v naší soutěži tuto skvělou pračku!