Prožijte adventní čas ve společnosti kolekce Celebrations. Zapojte se do hledací soutěže a těšte se na vyhodnocení.

A co musíte pro výhru udělat?
Od pondělí 10.12. 14.30 hodin do středy 12.12. můžete vyhrát Celebrations vánoční hvězdu a čokoládové šampaňské Celebrations v hodnotě 400 Kč. Hledejte s námi a těšte se na sladké vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem v deseti článcích magazínu, které vyšly od 26.11.2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).
Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme za každý soutěžní den jednoho vítěze – ti získají krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od pondělí do středy.

Celkem rozdáme 3 balíčky, ve kterých najdete Celebrations vánoční hvězdu a čokoládové šampaňské Celebrations v hodnotě 400 Kč.

Každý den vyhraje balíček 1 z vás.

Hledejte každý den od pondělí do středy a těšte se na sladké výhry.

V balíčku se můžete těšit na:

  • Pondělí: Celebrations vánoční hvězdu a čokoládové šampaňské Celebrations v hodnotě 400 Kč
  • Úterý: Celebrations vánoční hvězdu a čokoládové šampaňské Celebrations v hodnotě 400 Kč
  • Středa: Celebrations vánoční hvězdu a čokoládové šampaňské Celebrations v hodnotě 400 Kč

Hvězda plná lahodného potěšení
Symbolem Vánoc je vedle ozdobeného stromečku bezpochyby také vánoční hvězda. Co si letos sváteční výzdobu ozvláštnit například Celebrations vánoční hvězdou? Pestrý mix oblíbených miniatur čokoládových tyčinek Snickers, Twix, Bounty, Mars, Milky Way v překrásném balení okouzlí každou domácnost.

Není láhev jako láhev
Ať už hledáte inspiraci, co koupit do mikulášského balíčku, jak být originální na Silvestra nebo jednoduše jen tak - speciální vánoční edicí v překrásném balení můžete potěšit nejen rodinu, ale třeba i kolegy v práci. Buďte letos kreativní a obdarujte je třeba láhví čokoládového šampaňského  Celebrations.  Bublinek přeci není nikdy dost J.
Výběr miniatur čokoládových tyčinek Snickers, Twix, Bounty, Mars, Milky Way a dalších ve stylovém balení zazáří na každém večírku, ale i doma mezi blízkými. Podělte se o sladkou radost a vychutnejte sváteční okamžiky společně.