avv.jpg

BEZ SPRÁVNÉ PÉČE VÝSLEDKY NEUVIDÍTE
Nejde jenom o používání drahého krému. Svou pleť musíte vnímat a všímat si změn. Právě při nižších teplotách a přechodu z tepla do zimy a větru může vaše pokožka reagovat opravdu extrémně. Objeví se zarudnutí, pnutí, ekzémy nebo další druhy podráždění. Jakmile zaznamenáte jakoukoli změnu, musíte zasáhnout správnými produkty. Ty, co jste používala do teď, už nemusí stačit. Zaměřte se na kosmetiku z lékáren, která je určená na citlivou, suchou až ekzematickou pleť. Pokud si nejste jistá s výběrem, nechte si poradit od odborníka.

S řadou Tolérance CONTROL nejen svoji podrážděnou pleť okamžitě zklidníte, ale i dlouhodobě kontrolujete její reaktivitu.

banner-AV-TC-1200x210-zena-in.jpg

REŠENÍ JE NA DOSAH RUKY
S čím ale rozhodne nešlápnete vedle, je zklidňující obnovující krém Tolérance CONTROL. Dokáže dostat přecitlivělou pleť zase zpátky do normálu a poskytne jí přesně to, co potřebuje. Mezi hlavní účinnou látku patří termální voda Avène, která působí proti podráždění. Kožní bariéry, takže pleť bude odolnější. Krém zajistí hydrataci a lze ho používat ráno i večer. Je zcela bez konzervačních látek a až 98 % jeho složek je přírodního původu. Takový malý kosmetický zázrak se vyplatí mít neustále po ruce.

Zapojte se do soutěže, ve které tři z vás vyhrají balíček s přípravky

Tolérance CONTROL - Krém a Tolérance - Velmi jemný odličovač!


 obrazek.png