NUK proto vyvinul dudlík Space a hrneček Magic Cup, které tyto významné milníky v životě děťátka udělají co nepřirozenější. Protože ten pocit, kdy poprvé přijme dudlík, nebo se samo napije z lahvičky, určitě nezapomenete.

Dudlík Space, který umožňuje jemné pokožce miminka dýchat

Dudlíky jsou součástí výbavy snad každého miminka. Spolehlivě jej utiší a zároveň uspokojí potřebu sání. Dudlíky NUK Space navíc obsahují extra velké větrací otvory, které umožňují maximální cirkulaci vzduchu, a pomáhají pokožce děťátka dýchat. To je důvod, proč 99 % maminek doporučuje dudlíky NUK Space pro miminka s citlivou pokožkou. Tyto dudlíky mají zároveň tu nejlepší savičku, jakou kdy značka NUK vyvinula. Originální savička připomíná tvar matčiny bradavky během kojení, díky čemuž perfektně vyhovuje dětské pusince při sání. Užší a tenčí krček savičky zároveň snižuje tlak na čelisti a zoubky. To potvrzuje i 100 % ortodontistů, kteří se shodli, že dudlíky NUK nezpůsobují špatný vývoj čelistí ani zoubků. A aby byl dudlík NUK Space pomocníkem na dlouhou dobu, je součástí balení robustní, znovu použitelná cestovní krabička pro uskladnění, přepravu a hygienickou sterilizaci v mikrovlnné troubě.

Dudlíky jsou dostupné ve velikostech pro děti 0 – 6 měsíců a 6 – 18 měsíců.

Kouzelný hrneček, který roste společně s dítětem

Experti z NUK vyvinuli hrneček Magic Cup, který pomůže dětem pít jako dospělí – a to díky 360° pitnému okraji, pomocí kterého mohou pít stejně jako z normálního hrnečku a ze všech stran. Hrneček je navíc bezpečný proti protečení – silikonový disk totiž utěsňuje nástavec zevnitř. NUK Magic Cup je vyroben z vysoce kvalitních a silných materiálů, neobsahuje BPA a je vyzdoben roztomilými motivy. Hrneček se dá jednoduše vyčistit a umýt a to dokonce i v myčce na nádobí.  A aby vydržel čistý i na cestách a nepoškodil se, tak obsahuje další ochranné víčko. Tento kouzelný hrneček dokáže růst společně s dítětem, a to díky nástavcům, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jednotlivým učícím fázím a bylo snadné ho se zvyšujícími se schopnostmi miminka vyměnit. Magic Cup je také kompatibilní se všemi produkty z řady Easy Learning hrnečků NUK. Zároveň má zúžený tvar, který se dětem dobře drží a praktickou stupnici, aby rodiče lépe poznali, kolik jejich děťátko vypilo. Hrneček s objemem 230ml je vhodný pro děti od 8 měsíců.

Více informací najdete na NUK.CZ

Vyhrajte v naší soutěži 3 x produkty NUK v hodnotě 800 Kč!