5a142f4379749obrazek.png

Co budeme testovat?
 
Dětský olej po koupeli Linteo Baby, 250ml

V souladu s přírodou, záruka kvality
Jednotlivé složky výrobků Linteo Baby zcela respektují vlastní tvorbu ochrany dětské pokožky tím, že nezasahují aktivně při její tvorbě a obnově, ale pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat i regenerovat. Tím zvyšují její odolnost a obranyschopnost vůči vnějším vlivům a zároveň tak napomáhají snižovat riziko podráždění.
Pomáhejte miminku cítit se v bezpečí. Dětská kosmetika Linteo Baby napomáhá vytváření pocitu bezpečí sjednocením a zachováním stejné osobité vůně miminka i maminky.

Dětský olej po koupeli Linteo Baby obsahuje:

Přírodní certifikovaný BIO měsíčkový extrakt: bohatý na vitamíny (především na vit. E).
Přírodní olej z ostropestřce mariánského a pupalky: posiluje, regeneruje, má antioxidační účinky.
Přírodní oleje ze semen vinné révy: pomáhá chránit před nepříznivými vlivy a vlivy okolního prostředí.
Přírodní mandlový olej: bohatý na vitamíny (především na vit. E), minerály a nenasycené mastné kyseliny.

Více na: http://www.linteo.cz/detska-kosmetika
 

Bavlněné kapesníky Linteo Premium 6x8ks, 1-vrstvé

Která z nás nezná zoufalství, kdy vytáhnete z pračky zapomenutý papírový kapesníček a všechno prádlo je poseté bílými útržky.

Jemné bílé bavlněné kapesníky Linteo Premium vám poskytnou luxusní maximální jemnost, měkkost a pevnost, mají mnohostranné využití - k odličování, hygieně. Pokud je zapomenete v kapse a vyperete, nezanechají žmolky.
Tyto bavlněné kapesníčky jsou vyrobeny z dermatologicky testované 100% přírodní bavlny.

Více na: http://www.linteo.cz/kapesniky

Zapojte se do soutěže Testujte produkty Linteo. Může těšit na testovací balíček - dětský olej po koupeli Linteo Baby a 2 balení bavlněných kapeníků Linteo Premium.

Soutěž je pouze pro registrované čtenářky. Pokud nejste registrovaná, učiňte to na této stránce: //zena-in.cz/profil/registrace. Pokud jste u nás již zaregistrovaná, ale ještě jste se nepřihlásila, nezapomeňte, že musíte znovu potvrdit heslo. Návod jak na to, najdete na této stránce: //zena-in.cz/clanek/nemuzete-se-prihlasit-navod-zde.