Dásně jsou přecitlivělé na dotek, i když se jich dotknete jazykem, cítíte bolest. Za zánět dásní může nejčastěji nedostatečná hygiena, protože původcem zánětu je nahromaděný plak, který se tvoří díky pomnožení bakterií v ústní dutině. Z plaku se uvolňují toxiny a ty dráždí povrch dásní.  Jak bojovat proti příčinám vzniku problémů s dásněmi? Vyberte si správnou péči – zubní kartáček, ústní vodu a zubní pastu.

zendiumpastasout780.jpg
 
Trápí vás častý problém s dásněmi? Vyzkoušejte a otestujte s námi novinku, Zendium BIOGUM. Přesvědčte se, jaké má tato zubní pasta účinky a jak vám může pomoci v řešení problémů s dásněmi.

Hledáme 20 čtenářek, které tímto problémem trpí a které od redakce získají balíčky, ve kterých najdou péči o zubní dutinu od značky Zendium BIOGUM. V balíčku testerky najdou zubní pastu, ústní vodu bez alkoholu a zubní kartáček, vhodný pro čištění zubů, pokud vás trápí citlivé nebo podráždění dásně.

Zendium podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny
Zubní pasta Zendium BIOGUM je vyvinutá tak, aby pomáhala bojovat proti příčinám problémů s dásněmi. Podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny a pomáhá bojovat s příčinami zánětu a krvácení dásní.
 
Jak Zendium funguje?
Zendium, podobně jako sliny, obsahuje kombinaci enzymů a proteinů, včetně laktoferinu, který byl speciálně vybraný, aby pomáhal regulovat bakterie a plak.
 
Jak Zendium pomáhá?
Je klinicky dokázáno, že vám Zendium poskytuje více síly* v boji proti příčinám problémů s dásněmi. Její jemné složení s jemnými pěnivými látkami, je vhodné i pro citlivá ústa.
 
* Nárůst ochranných faktorů slin.
 
Chcete se s námi zapojit do testování produktů Zendium BIOGUM? Odpovězte správně na soutěžní otázky v naší soutěži a těšte se na vyhodnocení! Testovat bude 20 z vás!

Těšíme se na vaše reakce, na vaše zkušenosti, které zpracujeme do dalších článků.

zendium1.jpg