Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte stolní gril Gorenje TG2514B.

MB-PIMG-3A2F7989269C33233A9B58CCC75F58AA-MABAGOR-300Wx300H.png

 • Snadné grilování
  Speciální nepřilnavý povlak zabraňuje přilepení jídla na grilovací desku nebo rošt, což umožňuje zdravé grilování bez tuku, přičemž si jídlo zachová své živiny, vůni a barvu.
 • Pro rodinné porce jídla
  Extra velká grilovací plocha (37 x 27 cm) umožňuje grilování velkého množství potravin současně. Ideální pro párty s přáteli nebo grilování s rodinou.
 • Správný způsob grilování
  Nedělejte si starosti s přebytečným tukem na grilu. TG2514B je vybaven drenáží pro odvod tuků, který se bude sbírat na podnos pod grilovací deskou. Zdravější a šikovné na čištění.
 • Perfektní výsledky pro každé jídlo
  Přesné nastavení teploty díky nastavitelnému termostatu zajišťuje vždy dokonalý výsledek. Teplotu lze nastavit prostřednictvím 5 stupňů ohřevu, v rozmezí od 60 °C do 250 °C. Grilovací deska se rychle zahřeje, aby ušetřila drahocenný čas.
 • Zdravé a rychlé jídlo
  Spotřebiče ze skupiny grilů vám poskytnou rychlé a zdravé jídlo z masa, ryb, zeleniny nebo lahodného teplého sendviče. Krátká doba vaření, silné a rovnoměrně rozdělené tepla a přímý kontakt keramického povrchu nebo spodní a horní ohřívací desky umožňují, aby v jídle zůstaly všechny přírodní šťávy. Potraviny si tak zachovávají vysokou nutriční hodnotu a vaše pokrmy budou vždy vynikající.