V čem je tato novinka revoluční?

Řada tamponů o.b.® ProComfort s technologií Dynamic Fit je opravdu revoluční. Tampon má díky ní 3D expanzi, a tak se přizpůsobuje tvaru a pohybům těla. Dále je tampon vybaven zámkovými drážkami a hedvábným povrchem SilkTouch pro maximální pohodlí a spolehlivou ochranu*.

*v rámci v rámci portofila o.b.®

Tampony o.b.® ProComfort mají také krásně jemný povrch, z čeho se skládá?

Absorpční vlákna tamponů o.b.® jsou vyrobena z celulózových vláken (viskóza) a splňují odpovídající požadavky na čistotu podle Evropských norem. Kromě toho mají povrch z různých polymerů, které tvoří hedvábný povrch SilkTouch tamponů řady o.b.® ProComfort. Ten umožňuje snadnější zavádění a vyjímání tamponu.A co nové „drážkování“, co je jeho benefitem?

Nový tampon o.b.® ProComfort se zámkovými drážkami je vytvořen jedinečnou lisovací technologií, která vytváří křížení drážky jak uvnitř, tak na povrchu tamponu. Toto zámkové křížení zachycuje tekutinu a efektivně ji vede do středu a do horní části tamponu – tampon se tak při absorbování tekutiny rozvíjí od shora jako květ a poskytne Vám spolehlivou ochranu. Drážky na povrchu tamponu pak umožňují 3D expanzi – tampon se rychleji přizpůsobí tvaru a pohybům Vašeho těla.

Zapojte se do naší soutěže a 5 z vás získá balíček tamponů o.b.®. Balíček bude obsahovat 1x balení o.b.® ProComfort Normal 16ks, 1x balení o.b.® Original Super 16ks a 1x balení o.b.® ProComfort Night Super+ Comfort 16ks.