Pod hlavičkou společnosti Herbai, a.s., výrobce HERBADENTU, najdete i řadu Správných zubních kartáčků, včetně elektrického mezizubního kartáčku; HERBASPA řadu bylinných koupelí pro regeneraci pohybového aparátu a duševní relaxaci; medicinální vína s pozitivními účinky na zdraví Dr. Svatek a pod stejnou značkou nově i medicinální sirupy z bylin, určené pro prevenci či léčení různých zdravotních obtíží.

hes.jpg

V naší vánoční soutěži můžete vyhrát balíček péče „PRO CELOU RODINU“, ve kterém najdete péči o zdravý úsměv HERBADENT pro dospělé i děti. Veškeré produkty dentální péče jsou vyrobeny z léty ověřeného extraktu 7 léčivých bylin.

zda.jpg

Soutěžit můžete i o dva balíčky „NA ZDRAVÍ“, ve kterých najdete medicinální víno na imunitu Dr. Svatek. Medicinální sladové víno VILCACORA je vhodným přírodním prostředkem pro posílení imunity, který navíc skvěle chutná. Dárková sada je doplněna vkusnou skleničkou, ze které se bude obdarovanému dobře vychutnávat.

sak.jpg

A poslední výhrou jsou dva balíčky „VAŠE DOMÁCÍ LÁZEŇ“, které obsahují všechny druhy bylinných přísad do koupele HERBASPA v pěnivé i nepěnivé verzi. Tyto přísady do koupele se používají v českých lázeňských domech již po desetiletí a nyní jejich uvolňující účinky na pohybový aparát můžete vyzkoušet i doma.

Pokud byste ve vánoční soutěži neuspěli, krásné a účinné bylinné produkty najdete vždy na shop.herbadent.cz, s dopravou až do Vánoc zdarma.