Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků krémů na ruce NIVEA

kol.jpg

Výherní balíček obsahuje tři kvalitní krémy na ruce značky NIVEA, z nichž každý má svoje benefity.

NIVEA Krém na ruce proti pigmentovým skvrnám Luminous630, 50 ml, 240 Kč

Chcete, aby vaše ruce byly na dotek jemné a hebké? Pak je musíte pravidelně hydratovat. Kvůli tomu, že je minimálně desetkrát denně máčíme ve vodě a používáme mýdla a mycí přípravky, se pokožka na rukou vysouší velmi rychle. Krém na ruce proti pigmentovým skvrnám se postará nejen o hydrataci a výživu, ale také o redukci pigmentových skvrn a jejich zesvětlení. A to díky účinné patentované látce Luminous630. Aby pigmentové skvrny vlivem slunečního záření navíc netmavly, se postará OF 15. 

NIVEA Výživný krém na ruce Intensive, 100 ml, 70 Kč 

Odhalte krásu svých rukou! Pečující krém promění i suchou kůži v sametově hebkou pokožku. Bohaté veganské* složení s přírodním mandlovým olejem, bambuckým máslem a typickou vůní krému NIVEA vaše ruce chrání, pečuje o ně a intenzivně je vyživuje až na 24 hodin. Vmasírujte krém do dlaní, hřbetů a prstů na rukou a pokožka se v mžiku zjemní. Vyzkoušejte výjimečnou péči: NIVEA Výživný krém na ruce Intensive. 100 ml, 120 Kč

NIVEA Hydratační krém na ruce, 75 ml, 70 Kč 

Olivový olej má na organismus blahodárný vliv. Dopřejte svým suchým rukám opravdu intenzívní péči. Hydratační složení s olivovým olejem o ruce intenzivně pečuje a suchá kůže a prasklinky nemají šanci. Naopak. Vaše ruce budou zase hebké, jemné, zkrátka takové, jaké by měly ženské ruce být. Pečuje samozřejmě také o nehty a nehtová lůžka. Věřte síle všestranného olivového oleje.

Clipboard01.jpg