Možná vás napadne, že grilování cukety či lilku musí být nuda, ale bezmasé grilování zdaleka není jen zelenina.

label.jpg

Naštěstí dnes již není problém uspořádat plnohodnotnou veggie grilovačku a nápomocná při tom může být certifikační známka V-Label, díky které poznáte veganské produkty na první pohled. Česká veganská společnost pro vás připravila velkou soutěž o balíček těchto produktů, díky kterému uspořádáte tu nejlepší veggie grilovací párty.

Základem každé grilovačky je pořádný burger, ten si vychutnáte čistě rostlinně díky placce od Garden Gourmet ve veganském maxi housce od Ölz. V burgeru nesmí chybět rostlinná majonéza značky Hellmann’s a doporučujeme přidat také kimchi od I love Hummus. Burgrem to však nekončí, díky veggie balíčku si můžete ugrilovat i klobásky Garden Gourmet nebo šťavnatý seitan steak dmBio.

DmBio pro vás také připravilo zajímavé snacky, které oceníte společně se sklenkou certifikovaného vína z vinařství Hajduch či vychlazenou limonádou od Kombucha Market.

label1.jpg

 
Soutěžit můžete také na Instagramu České veganské společnosti, která ceny do soutěže věnovala. Více informací najdete na Veganskaspolecnost.cz

layer-13-.jpg

Soutěžte s námi o balíčky od České veganské společnosti a 3 z Vás vyhrají produkty s označením V-Label!