Ač je podzim pro svou barevnost krásné roční období, přináší s sebou také méně příjemné venkovní teploty. Večery jsou chladné, často až mrazivé. Oblíbenou náplní podzimních volných dnů je proto sledování filmů či seriálů. Ty si můžete užít na televizní stanici AMC, která si pro diváky připravila opravdové lahůdky.

Podzimní večer si můžete zpestřit třeba filmem King Kong režiséra Petera Jacksona, jenž byl oceněn jednou cenou BAFTA a třemi cenami Academy Awards. Příběh o obrovitém gorilím králi, který unese nebohou krásku a vyšplhá s ní až na budovu Empire State Building vzikl v roce 2005. Tento veleúspěšný remake filmového trháku z roku 1933 poběží na americké televizní stanici AMC v sobotu 28. 10. ve 20:30.

blobid1.jpg

Zasoutěžte si s námi a vyhrajte jedinečné kelímky a luxusní deky, které vám podzimní a následně i zimní sledování filmů zpříjemní. Stačí se pak jen zachumlat a večer si vychutnat. Potřeba je jen správná odpověď na jednoduchou otázku, kterou naleznete v tomto článku.

Pokud jste fanoušky tohoto legendárního filmu, navštivte také jedinečný projekt, který vznikl spoluprací americké televizní stanice AMC a předního českého provozovatele únikových her The Chamber. Tím je jedinečná úniková hra, unikátní limitovaná edice hry Únik ze žaláře, King Kong, která vás přenese do zajetí domorodců na Ostrově lebek. A vy a vaši přátelé či rodina máte pouhou jednu hodinu na to se odsud dostat dřív, než budete samotnému Kongovi rituálně obětováni.

Temná jeskyní kobka, planoucí pochodně, lebky, kosti i celí kostlivci, to celé opředené pralesními liánami. To vše spoluvytváří atmosféru divošského zajetí, do nějž vás tato hra. Vydejte se jejím prostřednictvím spolu s vašimi blízkými na nezapomenutelnou cestu do neznámých končin, které měly dříve patřit bájnému lidoopovi.

blobid0.jpg