Deskové hry jsou velice oblíbeným nástrojem, jak děti naučit nové věci. Přinášejí skvělý způsob, jak se setkat jako rodina nebo přátelé a trávit aktivně společný čas. Dítě se během hraní učí soustředěnosti, během her se může i vzdělávat a navíc, protože se jedná o skupinovou aktivitu, rozvíjí se jeho sociální inteligence a návyky.

Myslete na rozvoj dítěte a společně strávené chvíle a dávejte dárky, ke kterým se budete znova a znova s radostí vracet a navíc si je užijete s celou rodinou.

Obchod - Hra o nakupování je unikátní dětská hra od Kvída. Naučí děti od 4 let, jak hospodařit s penězi, správnému rozhodování, sociálním dovednostem, ale i například řazení potravin do druhů (např. ovoce, zelenina, mléčné výrobky, atd.). 
Hráči se po cestě do Kvído obchodu musí umět správně rozhodovat, s trochou štěstí získají část peněz na svůj nákup a zbytek si mohou vydělat vylosovanou domácí prací (úklid, mytí nádobí, apod.), kterou musí vykonat. V obchodě nakupují zboží dle svého nákupního seznamu a neustále sledují, zda mají dostatek peněz na zaplacení.

Při nakupování se mohou setkat i s nečekanými výhodami a nevýhodami, které ze hry dělají ještě větší zábavu.

Vyhrává ten, kdo má jako první dostatek peněz na zaplacení na pokladně a vrátí se domů s celým nákupem.

Zapojte se do soutěže, ve které 5 z vás získá krásný dárek pro děti Kvído Obchod - Hra o nakupování od Albi!