Vzdělávací hry z edice Kvído od Albi zabaví děti už od tří let, a nebudou tak mít dlouhou chvilku ani o dlouhých prázdninách. Navíc se dozví spoustu nových věcí a naučí se hraním mnoho dovedností, které se jim budou hodit ve škole i školce. V edici Kvído najdete mnoho různých typů her pro různé věkové kategorie a neustále přibývají novinky. Koupíte je na eshop.albi.cz nebo v prodejnách Albi a u mnoha dalších prodejců.

Hádanky na cesty - Kvído

Součástí balení je mazací fix s jehož pomocí děti doplňují a dokreslují úkoly na kartičkách. Hádanky na cesty od Kvída podporují koncentraci, pozornost, paměť, zájem o svět kolem nás, logické a matematické uvažování a grafomotoriku. Jak se Hádanky na cesty hrají? Dítě si může samo vyplňovat jednotlivé obrázkové hádanky a dokreslovat fixou zadané úkoly. Pokud dítě nepozná z obrázků, co je jeho úkolem, zadání mu přečte rodič.

Chytré vějíře - Kvído

Chytré vějíře z koncepce Kvído jsou obrázkové kartičky se 100 otázkami a odpověďmi pro děti od 3 do 7 let. Byly vytvořeny ve spolupráci se speciální pedagožkou paní Mgr. Ivanou Vlkovou. Chytré vějíře u dětí rozvíjí sociální chování a emoční inteligenci, logiku a koncentraci a rozšiřují vědomosti. Děti budou moci lépe poznávat přírodu a svět kolem nás. Každá oblast je barevně odlišena pro lepší přehlednost a orientaci. A jak se Chytré vějíře hrají? Dítě dle obrázkového zadání (nebo po přečtení rodičem) může snadno odpovědět na zadanou otázku z různých oblastí a ihned si svoji odpověď zkontroluje na další kartičce označené jako odpověď. Chytré vějíře jsou vhodné i na cesty.

Zapojte se do naší soutěže a 5 z vás získá hry z edice Kvído od Albi.