Ostropestřec pro játra jako nová


Doslova zázračným pomocníkem pro novoroční detoxikaci je ostropestřec mariánský. Přesněji jeho semena, která se používají už po staletí na játra a další nejrůznější neduhy. Zátěž pro játra představuje nejen alkohol, ale také užívání léků či život v znečištěném prostředí. To vše se na nich podepisuje. Přitom jsou životně důležitým orgánem. Probíhá v nich většina procesů souvisejících s metabolismem cukrů, tuků a aminokyselin. Zároveň zbavují organismus toxických látek. Z těchto důvodů byste se měli o svá játra starat a co nejúčinněji je chránit. V tom vám pomůže novinka Swiss Ostropestřec Forte s mimořádně vysokým obsahem účinné látky silymarinu, což je extrakt ze semen ostropestřce mariánského, který podporuje nejen jejich detoxikaci, ale i regeneraci po všech druzích jaterních onemocnění a zároveň pomáhá rovněž udržet jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, chrání buňky celého organismu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má blahodárný vliv na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru. Je tedy ideálním pomocníkem při novoroční očistě.
 
Cholesterol pod kontrolou

K Vánocům patří dobré jídlo, pití a cukroví. Tato kombinace se na vás či vašich blízkých může nepěkně podepsat, a to i na hladině cholesterolu v krvi. V Česku má totiž vyšší než doporučovanou hladinu cholesterolu v populaci přibližně 80 % osob. Přitom s tímto zdravotním problémem souvisí celá řada onemocnění, která mohou mít fatální následky. Mezi ty nejobávanější patří infarkt a mozková mrtvice. To ovšem není ani zdaleka vše, cholesterol má neblahý vliv také na rozvoj hypertenze (vysokého tlaku), ischemické choroby srdeční (nedostatečné prokrvení srdečního svalu) či metabolického syndromu, který je kombinací několika zdravotních onemocnění, jež mohou ohrožovat nejen srdce, ale i život. Je prokázáno, že čím déle se daří udržovat hladinu cholesterolu v příznivých mezích, tím větší je naděje na zabránění jeho zhoubného působení na cévy a zmíněné choroby. Proto je důležité znát svoji hladinu cholesterolu a v případě zvýšené hladiny s ním účinně bojovat.
 
K úspěšnému boji s vysokou či zvýšenou hladinou cholesterolu pomůže zdravější a lehčí strava, omezení kouření, zvýšení pohybu a rostlinné steroly, jejichž vysokou účinnost na snížení hladiny cholesterolu prokázaly četné lékařské studie. Jde o ekvivalenty cholesterolu rostlinného původu vyskytujících se v různých olejích, obilninách, luštěninách, ovoci a zelenině. Tyto látky v zažívacím traktu významně snižují vstřebávání živočišného cholesterolu. Právě rostlinné steroly obsahuje doplněk stravy Swiss Vegapure Cardio. S ním a zdravějším způsobem života lze dosáhnout až 30% snížení hladiny cholesterolu. Je tedy ideálním hlídačem hladiny cholesterolu.

Zapojte se do naší soutěže a 3 z vás získají balíček přípravků Swiss, který obsahuje Swiss Ostropestřec Forte a Swiss Vegapure Cardio. Hodnota 1 výhry je cca 700 Kč.