Zima nás postupně opouští a spolu s ní odchází i ospalé pošmourné dny. Vpusťme do svého života více energie, lehkosti a nové inspirace! Mnozí z nás za tímto účelem sáhnou po sklence fresh džusu, přidají pohyb na čerstvém vzduchu, odlehčí jídelníček a věnují si více času. Náš organismus ovšem nezatěžuje pouze to, co jíme či pijeme anebo nedostatek pohybu. Velký vliv má také prostředí, ve kterém žijeme. Průmyslové znečištění vzduchu bohužel sami ovlivnit nemůžeme, ale máme možnost volby při výběru čisticích prostředků pro svou domácnost.

Běžné produkty však mohou obsahovat nespočet chemických složek s nepříznivými vedlejšími účinky pro náš organismus. Ačkoli se při úklidu chráníme rukavicemi, obsažené chemikálie zůstávají na nábytku, podlahách i na nádobí a dostávají se také do ovzduší kolem nás. V domnění, že jsme udělali vše pro absolutní čistotu, vystavujeme svou pokožku různým alergenům, karcinogenním a jinak dráždivým látkám, které současně vdechujeme.

obrazek.png

Při výběru čisticích prostředků proto zvolte raději ekologicky udržitelné výrobky na bázi přírodního složení a dopřejte jarní detox i svému domovu. Produkty Frosch, se zelenou žabičkou na obale, jsou založeny na příklad na sodě, octu, citronu a dalších důvěrně známých látkách. Díky vyváženému složení jsou účinné, v přírodě zcela biologicky odbouratelné, a navíc naprosto bezpečné pro vás a váš domov.

Šanci otestovat vybrané produkty ze sortimentu ekodrogerie Frosch má 10 z vás, které vyhrají sadu produktů pro jarní úklid.

10 výherních testovacích balíčků obsahuje:

  • Frosch Univerzální octový čistič (1 000 ml)
  • Frosch Levandulový hygienický čistič (500 ml)
  • Frosch Čisticí krém Levandule (500 ml)
  • Frosch WC gel Malina (750 ml)