Každý den jsou součástí různých příběhů, které se dějí kolem nás. Zažíváme radosti, smutek, náladu všedního dne, ale také jsme svědky pomoci druhých. Pomoci, která je nezištná a skromná. Naše aktuální soutěž je prodchnuta vánoční atmosférou a dárky, které udělají radost tomu, kdo je nečeká.

Určitě kolem sebe máte někoho, kdo pomáhá druhým nebo dělá prospěšné věci a bere tuto pomoc jako samozřejmost. Pomáhá, protože chce a nic za to nečeká.

Budeme rádi, když nám napíšete příběh, komu byste rádi darovali dárek za to, jak pomáhá nebo dělá nějakou činnost, za kterou si zaslouží odměnu. Nečeká ji, ale vy mu svým dárkem vyjádříte poděkování za to, co dělá. Může to být prodavačka z vašeho obchodu, kam chodíte nakupovat a ona, i když je za celý den unavená, stále se usmívá. Nebo váš soused, který vám zalévá truhlíky, i když jste se s ním na to nedomluvila. Nebo kamarádka, která vám zavolá vždy, když ví, že potřebujete s někým mluvit. Ale také možná sestřička z noční pohotovosti, která se vám věnovala a dodávala vám odvahu. Takových drobných a při tom významem velkých skutků se děje kolem nás mnoho a většina z nich zapadne. Proto budeme rádi, když nad tím budete přemýšlet a napíšete nám, kdo by si takový nečekaný dárek zasloužil.

To je zadáním naší soutěže: Zapojit se můžete ZDE

Napište nám, kdo si podle vás zaslouží letos na Vánoce obdarovat od Milky. Někdo, na koho se zapomíná, ale vy mu chcete udělat radost.

Vybereme 5 příběhů, které odměníme balíčky s vánočními produkty Milka. Je na vás, jak s nimi naložíte, můžete je věnovat zrovna tomu, díky komu jste v soutěži vyhráli.

Do soutěže se můžete zapojit ZDE