Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte Dokonalé šumivé bomby 2v1 od Manufaktury!

Šumivé bomby do koupele 2v1 ve 3 oblíbených vůních (Levandule, Louka, Sedmikráska) obsahují vysoký podíl cenných přírodních másel (kakaové, bambucké, meruňkové a mandlové), esenciální levandulový olej, ochranný anti-pollution komplex z českých a slovenských bylin, výtažek ze sedmikrásky, regenerační karlovarskou vřídelní sůl a další ingredience přírodního původu (až 98,70 %).

Efekt 2v1 šetří čas - zajistí relaxační koupel a krémovou péči o pokožku celého těla. Zvláčňují, hydratují, vyživují a provoní pokožku. Jsou vhodné pro vegany a vyráběné v ČR.

thumbnail-Sumive-bomby-do-koupele-2v1-soutez.jpg

Jaké druhy koupelových bomb Manufaktura nabízí?

Antistress & Aromatherapy krémová koupelová koule 2v1 – Levandule 60g, cena: 125,-

Levandulová šumivá koule do koupele 2v1 rozmazlí Vaše tělo a pohladí duši. Esenciální olej z levandule rozpustí veškeré napětí a uvolní mysl. Vzácná rostlinná másla se postarají o hydrataci, zvláčnění a výživu pokožky.

Antistress & Aromatherapy krémová koupelová koule 2v1 –  Louka 60g, cena: 125,-

Přírodní šumivá koule do koupele 2v1 rozmazlí a nádherně provoní Vaše tělo a poskytne mu ochranný štít. Obsažený anti-pollution komplex detoxikuje a chrání pokožku. Vzácná rostlinná másla se postarají o hydrataci, zvláčnění a výživu pokožky.

Antistress & Aromatherapy krémová koupelová koule 2v1 – Sedmikráska 60g, cena: 125,-

Přírodní šumivá koule do koupele 2v1 pro citlivou pokožku rozmazlí Vaše tělo i smysly. Obsažený sedmikráskový extrakt, vzácná rostlinná másla a něžná bezalergenní vůně se postarají o hydrataci, zvláčnění, výživu a provonění pokožky.

Vyhrajte dárkovou sadu všech 3 nových koupelových bomb Manufaktura a vyzkoušejte jejich účinky na vlastní kůži. Domácí lázně si užije hned 5 výherců!

Výherní balíček v hodnotě 399 Kč obsahuje:

Více na www.manufaktura.cz