Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků Manufaktura

6321e93abf756Aroma-roll-ony-Manufaktura-soutez.png

 Jaké druhy roll-onů Manufaktura nabízí?

Aroma roll-on Relaxace, antistress & harmonice 10 ml, cena: 229,-
Směs výjimečných aroma olejů napomáhá proti stresu, napětí a nespavosti. 100% přírodní esenciální oleje z myrty, levandule, meduňky a pomeranče tvoří vytříbenou kompozici vůní pro relaxaci a harmonii.

Aroma roll-on Energie, osvěžení & koncentrace 10 ml, cena: 229,-
Směs výjimečných aroma olejů napomáhá proti nervozitě a únavě a zlepšuje psychickou pohodu. 100% přírodní esenciální oleje z borovice, litsea cubeba, citronu, grepu a máty tvoří vytříbenou kompozici vůní pro osvěžení, koncentraci a energii.

Česká výroba a síla aromaterapie

Proč zrovna aromaterapie? Jedná se o přírodní metodu, která využívá jedinečných účinků éterických olejů z aromatických rostlin na lidský organismus. Jejich léčebnou sílu znali naši předci již před tisíci lety.

100% přírodní aroma roll-ony Manufaktura jsou vyráběné v ČR a nejsou testované na zvířatech. Doprovází je nádherná vůně bylin, květin a citrusů. Originální design etiket je tvořen autorskými kresbami české výtvarnice Diany Delevové, které z obou vůní dělají krásný dárek pro milovníky aromaterapie, jógy, relaxace a meditace.

Zasoutěžte si s námi o tyto malé „terapeuty do kapsy“ a mějte je stále u sebe. Slibujeme, že Vás naprosto okouzlí! Radost uděláme hned 5 výhercům.

Výherní balíček v hodnotě 458 Kč obsahuje:

Více na www.manufaktura.cz