A-DERMA je francouzská dermokosmetická značka s přírodní rostlinnou účinnou látkou, která více než 30 let pečuje o křehkou/fragilní kůži. Její produktová řada A-DERMA PROTECT nabízí více než klasické fotoprotekční přípravky.

Jaké jsou její výhody?

Přípravky A-DERMA obsahují minimum filtrů, přičemž dokáží zajistit tu nejvyšší ochranu před slunečními paprsky. Jejich složení je vysoce bezpečné a voděodolné. Avšak ochrana filtry před slunečním zářením může být nedostatečná. Obzvlášť křehká fragilní kůže vyžaduje speciální péči a ochranu před sluncem. Proto Laboratoře A-DERMA přidaly do složení inovativní aktivní látku, Olej z výhonků ovsa Rhealba®, bohatý na jedinečnou molekulu lipidu – Barriestolide® s patentovaným účinkem posilující kožní bariéru.  Olej z výhonků ovsa Rhealba® má antioxidační účinek a chrání DNA buněk. Navíc poskytuje detoxikační účinek (odstraňuje toxické proteiny v buňkách), což je na trhu sluneční ochrany zcela jedinečné.

Více na Reseni.aderma.cz

Vyhrajte v naší soutěži 3x balíček A-DERMA PROTECT: Sprej pro děti SPF 50+ a Mléko po opalování v praktické termotaštičce.