Lehké, pružné, pohodlné a módní – nová značka slunečních brýlí Icona vyrobená přímo optiky nabízí vše, co od slunečních brýlí očekáváte. Mají také polarizační čočky, proto dokonale ochrání váš zrak i vás před oslněním během řízení či sportování. Jejich nabídka je tvarově i barevně pestrá.

Toužíte po eleganci, „kočičích“ očích nebo po „retro looku“? Nebo potřebujete brýle zároveň sluneční i dioptrické např. s využitím magnetických klipů? Prozkoumejte web a uvidíte, jaké brýle Icona se stanou vaším favoritem. Pokud si nejste jisté, jaké vám budou slušet, na webu OptikDoDomu.cz, kde jsou exkluzivně v prodeji, si můžete vložit fotografii a vyzkoušet si je online, nebo si otestovat, jak vám vybrané modely sluší, pomocí 3D virtuálního zrcadla. Navíc v popisce najdete tipy a doporučení, komu by dané brýle mohly nejvíce sedět např. s ohledem na tvar obličeje. Více na OptikDoDomu.cz.

62e7c9ae850daIcona-Beri-green-OptikDoDomu.cz.jpg


Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří dárkových poukazů v hodnotě 1 000 Kč na nákup značkových polarizačních slunečních brýlí Icona.

Clipboard01.jpg
62e7c9628443dClipboard01.jpg